شرایط وام نقدی ۳۰۰ میلیون تومانی بانک تجارت+ مبلغ اقساط

شرایط وام نقدی ۳۰۰ میلیون تومانی بانک تجارت+ مبلغ اقساط
شرایط وام نقدی ۳۰۰ میلیون تومانی بانک تجارت+ مبلغ اقساط   کارگزین خبر – طرح تسهیلاتی پویا یکی از طرح‌هایی است که بانک تجارت برای کمک به مشتریان حقیقی و حقوقی خود به آن‌ها ارائه می‌دهد. این وام نقدی ۳۰۰ میلیون تومانی به معدل حساب احتیاج دارد. بانک تجارت به همه اشخاص حقیقی و حقوقی […]

شرایط وام نقدی ۳۰۰ میلیون تومانی بانک تجارت+ مبلغ اقساط

 

کارگزین خبر – طرح تسهیلاتی پویا یکی از طرح‌هایی است که بانک تجارت برای کمک به مشتریان حقیقی و حقوقی خود به آن‌ها ارائه می‌دهد. این وام نقدی ۳۰۰ میلیون تومانی به معدل حساب احتیاج دارد.

بانک تجارت به همه اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط تا سقف ۴۰۰ درصد میانگین حساب آن‌ها وام پرداخت می‌کند. افرادی که خواهان این تسهیلات بانک تجارت هستند باید در یکی از شعب آن، حساب جاری یا کوتاه مدت داشته باشند.

ویژگی‌های وام نقدی ۳۰۰ میلیون تومانی طرح پویا

افرادی که مایل به دریافت وام طرح پویا هستند حداقل باید یک ماه از زمان افتتاح سپرده آن‌ها در بانک تجارت بگذرد. وام این طرح در قالب عقد مرابحه به مشتریان واجد شرایط اعطا می‌شود. دریافت این میزان تسهیلات به سند ملکی احتیاج دارد.

حداکثر میزان این وام برای مشتریان حقیقی ۳۰۰ میلیون تومان و برای اشخاص حقوقی ۵۰۰ میلیون تومان است. مشتریان بسته به میزان وام و سود آن امکان پرداخت اقساط را در ۱۲ تا ۳۶ ماه دارند. براساس اعلام رده، نرخ این تسهیلات ۱۵ درصد است. با در نظر گرفتن مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان، مدت زمان بازپرداخت ۳۶ ماهه و سود ۱۵ درصد، میزان اقساط این وام ۱۰ میلیون و ۳۹۹ هزار و ۵۹۹ تومان خواهد بود.

0/5 (0 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت