شرایط وام ۱۰۰ میلیونی بازنشستگان و شاغلان دستگاه های اجرایی ۱۴۰۱

وام 100 میلیونی بازنشستگان و شاغلان دستگاه های اجرایی 1401
شرایط وام ۱۰۰ میلیونی بازنشستگان و شاغلان دستگاه های اجرایی ۱۴۰۱ در این سایت از اخبار مربوط به شرایط دریافتی وام ۱۰۰ میلیونی برای بازنشستگان و شاغلان دستگاه‌‌هایی اجرایی که توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعطا می شود مطلع می شوید. روابط عمومی بانک مرکزی از شرایط دریافت تسهیلات زیر ۱۰۰ میلیون تومان برای […]

شرایط وام ۱۰۰ میلیونی بازنشستگان و شاغلان دستگاه های اجرایی ۱۴۰۱
وام 100 میلیونی بازنشستگان و شاغلان دستگاه های اجرایی 1401

در این سایت از اخبار مربوط به شرایط دریافتی وام ۱۰۰ میلیونی برای بازنشستگان و شاغلان دستگاه‌‌هایی اجرایی که توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعطا می شود مطلع می شوید.

روابط عمومی بانک مرکزی از شرایط دریافت تسهیلات زیر ۱۰۰ میلیون تومان برای بازنشستگان و شاغلان دستگاه‌‌هایی اجرایی خبر
شرایط وام ۱۰۰ میلیونی بازنشستگان و شاغلان دستگاه های اجرایی در سال ۱۴۰۱

مصطفی قمصری وفا در توییتر در مورد شرایط وام ۱۰۰ میلیونی بازنشستگان و شاغلان دستگاه های اجرایی ۱۴۰۱ نوشت، شرایط دریافت وام تا ۱۰۰ میلیون تومان بدون ضامن طبق بخشنامه وزارت اقتصاد انجام می شود.

دریافت وام تا ۵۰ میلیون تومان تنها با نامه کسر از حقوق.
دریافت وام تا ۱۰۰میلیون تومان یک نامه کسر از حقوق همراه با چک یا سفته.
رییس‌کل بانک مرکزی در این خصوص گفت: متقاضیان وام‌های خرد مشروط به ‎اعتبارسنجی باید بتوانند از تسهیلات لازم برخوردار شوند که مقررات آن در حال بازنگری است و تا پایان سال به سیستم بانکی ابلاغ می‌شود.

شاغلان و بازنشستگانی که خواهان دریافت تسهیلات تا سقف ۱۰۰ میلیون تومانی هستند، بر اساس اعتباری‌دهی بانکی بین ۰ تا ۹۰۰ رتبه‌بندی می‌شوند.
شرایط دریافت وام تا ۱۰۰ میلیون تومان بدون ضامن طبق بخشنامه وزارت اقتصاد به دو شرط دریافت وام تا ۵۰ میلیون تومان فقط با نامه کسر از حقوق و دریافت وام تا ۱۰۰ میلیون تومان یک نامه کسر از حقوق همراه با چک یا سفته انجام می‌شود.
بانک عامل برای تشخیص صلاحیت متقاضیان دریافت این وام، باید تمام اطلاعات مالی و قضایی افراد را بررسی کند.
بر این اساس، رتبه‌دهی اعتباری بانک مرکزی برای متقاضیان دریافت تسهیلات جاری می‌شود. به این وسیله یک رتبه ۰ تا ۹۰۰ تعریف می‌شود. در این سیستم اعتباردهی اطلاعاتی چون تعهدات آتی افراد به سیستم بانکی سنجیده می‌شود.
در یک دسته‌بندی کلی هم رتبه‌اعتباری خیلی ضعیف، ضعیف، کم ریسک، خوب و عالی تعریف می‌شود و بر این اساس رتبه حد بالا، حد پایین و حد اعتباری انجام می‌شود.
واریز وام تا ۱۰۰ میلیون تومان با اولویت شاغلان کارمندی انجام می‌شود و پس از آن با اولویت بازنشستگان صورت می‌گیرد.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 2.4 / 5. تعداد امتیاز: 5

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید