شرح حكم رتبه عالي و خبره و غيره ....

شرح حكم رتبه عالي و خبره و غيره ….

اسلام واحترام: شرح  حكم  جديد۱۴۳۰۳۰
شرح حکم :
با استناد بند ۵ ماده ۶۸ قانون مديريت خدمات کشوري از تاريخ اجراي اين حکم فوق العاده شغل شما به شرح مندرج در حکم اصلاح وبا رعايت ساير مقررات قابل پرداخت مي باشد
۰

**‌     شرح   حكم  ارتقاء  رتبه عالي و خبره  **

“”با عنايت  به هماهنگي  به عمل آمده  و پايان  سال مالي  از تاريخ اجراي اين حكم رتبه شغلي شما به * عالي/ خبره  *ارتقاء مي يابيد. لازم به ذكر است اعمال رتبه شما در زمان بازنشستگي منوط به صدور مجوز قانوني از مراجع ذيربط مي باشد””

شرح حکم مربوط به احتساب سوابق غیر دولتی نیروهای خدماتی

با عنایت به بخشنامه شماره ۷۱/۱۰۶۲۸/۹۲ مورخ ۱/۳/۹۲ و با توجه به اینکه از تاریخ…… لغایت ….. جمعأ  دارای … سابقه قراردادی و نظام وظیفه می باشید از تاریخ اجرای این حکم سوابق مذکور از لحاظ دولتی و بازنشستگی قابل احتساب می باشد . ضمنأ مدت… سابقه غیر دولتی شما نیز صرفأ از لحاظ تجربه قابل محاسبه می باشد .

با عنایت به توضیحات فوق طبقه شغلی شما از… به … ارتقا می یابد .

شرح حکم مربوط به تغییر رسته نیروهای تبدیل وضع شده

به استناد شیوه نامه شماره ۷۱/۱۰۷۴۶/۹۲ مورخ ۲۲/۳/۹۲ و با عنایت به نظریه هسته گزینش از تاریخ اجرای این حکم رسته ، رشته شغلی و مدرک تحصیلی شما به شرح مندرج در ردیف ۱۲ این حکم تغییر می یابد . ضمنأ با توجه به تغییر رشته شغلی سوابق تجربی قبلی شما قابل احتساب نخواهد بود .

۱۵۹*اعمال مدر ك  تحصيلي*

چون در تاريخ    /     /۱۳۹۲     موفق به اخذ مدرك تحصيلي ليسانس  شده ايد لذا مدرك شما اعمال واز تاريخ اجراي اين حكم به دليل داشتن …………. سابقه كار در مناطق كمتر توسعه يافته ………… طبقه به شما تعلق مي گيرد

۲۱۱(تغيير صندوق بازنشستگي)

طبق در خواست خودتان و نامه شماره   ۱۹۴۲/الف /۵۹۲۳ مورخ ۹۲/۰۱/۲۰ صندوق  بازنشستگي استان فارس   از تاريخ  ۹۲/۰۲/۰۱ صندوق  بازنشستگي شما از تامين اجتماعي به  خدمات كشوري تغيير مي يابد.

۲۳۵ طبقه تشويقي

( به استناد بخشنامه وزارتي  ۷۱۰/۳۳ مورخ ۱۳۹۰/۰۶/۰۵ و با عنايت  به مجموع نمرات ارزيابي  عملكرد شما در ۵ سال متوالي  از يك   طبقه شغلي تشويقي  بهره مند مي گرديد .)

۹۹ تمديد پيماني

در اجراي قانون بودجه سال۹۲ كل كشور پيمان نامه شما از تاريخ ۹۳/۰۱/۰۱لغايت ۹۳/۱۲/۲۹ تمديد مي گردد

۱۸۴حكم اعطاي احتساب سنوات ارفاقي اسنثنايي
به  استناد دستور العمل  شماره ۷۱۰/۶۰  مورخ ۹۱/۱۱/۱۵ وزارتي  ملزم به مصوبه  شماره  ۴۸۶۱۹ت/۲۰۰۶۳۴  مورخ ۹۱/۰۱/۱۳ هيات محترم وزيران در خصوص سنوات ارفاقي شاغلين  موضوع تبصره ۵ ماده واحدقانون تشكيل استثنايي  مدت               در آموزشگاه استثنايي  مشغول خدمت بود ه ايد/ مدت  سنوات استثنايي               محاسبه مي گردد/

اين قسمت در حال  تكميل و بروز رساني و كد نويسي مي باشد.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۱ / ۵. تعداد امتیاز: ۲

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟
پشتیبانی سایت