شرط معافیت کارفرمایان از پرداخت ٢ سال حق بیمه

شرط معافیت کارفرمایان از پرداخت ٢ سال حق بیمه
شرط معافیت کارفرمایان از پرداخت ٢ سال حق بیمه ?طرح کارورزی با هدف افزایش قابلیت جذب و اشتغال دانش‌آموختگان از طریق انتقال مهارت و تجربه برای ورود به بازار کار توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در چند سال گذشته به اجرا درآمده است. ?کارشناسان معتقدند این طرح فرصت آشنایی فارغ التحصیلان دانشگاهی با […]

شرط معافیت کارفرمایان از پرداخت ٢ سال حق بیمه

?طرح کارورزی با هدف افزایش قابلیت جذب و اشتغال دانش‌آموختگان از طریق انتقال مهارت و تجربه برای ورود به بازار کار توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در چند سال گذشته به اجرا درآمده است.

?کارشناسان معتقدند این طرح فرصت آشنایی فارغ التحصیلان دانشگاهی با محیط کار را فراهم کرده و به افزایش قابلیت‌های آنها برای جذب فرصتهای شغلی در آینده و ورود به بازار کار کمک می کند.

?میزان کمک هزینه پرداختی به کارورزان به ازای هر ماه، برای مقاطع کارشناسی، ارشد و دکترا به ترتیب ۵٠٠، ۶۰۰ و ۷۰۰ هزار تومان است. کارفرمایان نیز در صورت جذب کارورز، حداکثر تا دو سال از پرداخت حق بیمه سهم کارفرما معاف می‌شوند.

?داوطلبان فارغ التحصیل دانشگاهی و بنگاههای اقتصادی جهت بهره مندی از مزایای دوره کارورزی و معافیت بیمه‌ای می توانند به سامانه کارورزی وزارت کار به نشانی https://karvarzi.mcls.gov.ir مراجعه و ثبت نام کنند

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت