شروع ارائه کارت دوچرخه اشتراکی رایگان به دانش‌آموزان

شروع ارائه کارت دوچرخه اشتراکی رایگان به دانش‌آموزان یعقوب آزاده‌دل، مدیر توسعه حمل و نقل پاک شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، درباره ارائه کارت دوچرخه اشتراکی رایگان به دانش‌آموزان گفت: دانش‌آموزان حامیان سفیران پاک در تهران محسوب می‌شوند بر همین اساس [...]

شروع ارائه کارت دوچرخه اشتراکی رایگان به دانش‌آموزان

یعقوب آزاده‌دل، مدیر توسعه حمل و نقل پاک شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، درباره ارائه کارت دوچرخه اشتراکی رایگان به دانش‌آموزان گفت: دانش‌آموزان حامیان سفیران پاک در تهران محسوب می‌شوند بر همین اساس طی توافق شهرداری تهران و سازمان تربیت بدنی آموزش و پرورش پایتخت با شرایطی به دانش‌آموزان کارت دوچرخه اشتراکی رایگان ارائه می‌شود.

وی افزود: در گام نخست دانش‌آموزان تهرانی دوره متوسطه در مناطق ۶، ۱۱ و ۱۲ می‌توانند در مدرسه خود تیم دوچرخه‌سواری شهری تشکیل دهند و از دوره‌های مجازی آموزش در این زمینه برخوردار شوند.بر همین اساس کارت دوچرخه اشتراکی رایگان به دانش‌آموزان ارائه خواهد شد.

مدیر توسعه حمل و نقل پاک شهرداری تهران ادامه داد: استفاده از دوچرخه در شرایط کرونا وسیله حمل و نقل عمومی مناسب جهت تردد محسوب می‌شود و از آنجایی که استفاده از دوچرخه سلامت جسم و روان دانش‌آموزان را بر عهده دارد دانش‌آموزان متوسطه سه منطقه ۶، ۱۱ و ۱۲ می‌توانند مشخصات تیم و اعضای تیم مدرسه خود را به شماره ۰۹۰۵۷۵۶۲۹ ارسال کنند.

آزاده‌دل گفت: پس از ثبت‌نام اولیه، دانش‌آموزان می‌توانند در آزمون سایت دوچرخه‌سواری دانش‌آموزی شرکت و گواهینامه مربوطه را دریافت کنند.

وی از شهروندان خواست:‌هنگام رانندگی فاصله مطمئن یک و نیم متری با دوچرخه‌سواران را رعایت کنند تا کاهش بروز حوادث رانندگی در سطح پایتخت با دوچرخه‌سواران باشیم.

0/5 ( 0 نظر )
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

پشتیبانی سایت