شیوه جدید آزمون رتبه بندی فرهنگیان با موبایل

شیوه جدید آزمون رتبه بندی فرهنگیان با موبایل 🛑پیرو اطلاعیه شماره ۳۱۶۳۴ مورخ ۲۵ / ۸ / ۱۳۹۹ به اطلاع می رساند : ۱- همکارانی که در دو مرحله آزمون شرکت می نمایند نمره نهایی آنها از مجموع نمرات آزمون اول و آزمون دوم محاسبه خواهد شد. بطور مثال اگر در آزمون اول از ۵۰ […]

شیوه جدید آزمون رتبه بندی فرهنگیان با موبایل

🛑پیرو اطلاعیه شماره ۳۱۶۳۴ مورخ ۲۵ / ۸ / ۱۳۹۹ به اطلاع می رساند :

۱- همکارانی که در دو مرحله آزمون شرکت می نمایند نمره نهایی آنها از مجموع نمرات آزمون اول و آزمون دوم محاسبه خواهد شد. بطور مثال اگر در آزمون اول از ۵۰ نمره نمره ۳۳ و از آزمون دوم نمره ۲۸ را دریافت نمایند نمره نهایی آنها ۶۱ اعلام خواهد شد .

۲- آزمون فقط از طریق گوشی همراه اجرا خواهد شد و هر داوطلب از هر سیم کارت فقط یکبار می تواند استفاده نماید . بدیهی است درصورت استفاده بیشتر از یک سیم کارت در هر آزمون نمرات ثبت شده قابل قبول نخواهد بود.

۳- آزمون گروه تربیت بدنی و بهداشت فقط یک مرحله می باشد و حداکثر نمرات آنها ۱۰۰ می باشد.

۴- همکارانی که مشمول نظام رتبه بندی می شوند تا زمانی که تاییدیه مقام مسئول خود را نگیرند اجازه حضور در آزمون را نخواهند داشت.

مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی و امورادری

3/5 (2 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

  1. باسلام و احترا م برای رتبه ۵کسانی که مثلا در یک مرحله از آزمون ۴۰و در مرحله دیگر۳۰بگیرند آیا مجدد باید ۲مرحله را امتحان بدهند؟

    به این نظر امتیاز بده
  2. با سلام
    لطفا مرحله اول آزمون رتبه بندی که در تاریخ ۴ آذرماه سال جاری(۹۹) برگزار گردید تجدید شود،با توجه به حجم منابع آزمون لطفا در کسب امتیازها تجدید نظر گردد.با سپاس

    به این نظر امتیاز بده
پشتیبانی سایت