شیوه نامه بازنشستگی سال۱۳۹۷ فرهنگیان ابلاغ شد

موضوع :  شیوه نامه بازنشستگی سال ۹۷

خبراختصاصی   می باشد

          پس از حمد خدا و درود و صلوات بر محمد و آل محمد (ص) و با احترام، به پیوست شیوه نامه بازنشستگی سال ۱۳۹۷، به  مدارس ارسال شد. مقتضی است مدیران محترم، با عنایت به موارد ذیل، به نحو مطلوب اطلاع رسانی نمایند :

۱- بازنشستگی، صرفا در چارچوب شیوه نامه مذکور بوده و هیچگونه درخواستی خارج از آن قابل قبول نخواهد بود . لذا همکارانی که شرایط بازنشستگی را ندارند، از ارائه درخواست، جدا خود داری نمایند .

۲- با عنایت به اینکه سوابق ارفاقی همکاران شاغل درآموزشگاه های استثنایی، از تاریخ ۱۳۸۸/۰۱/۰۱ لغایت ۱۳۹۱/۱۰/۱۲ مورد پذیرش سازمان بازنشستگی قرار نگرفته است، لذا سوابق این دسته از همکاران، پس از کسر ۹ ماه و ۲ روز قابل محاسبه خواهد بود .

۳ – همکارانی که شرایط بازنشستگی را احراز می کنند، لازم است جهت تکمیل پرونده بازنشستگی، پس از افتتاح حساب بانک صادرات، تصویر شناسنامه و کارت ملی خود را تحویل امور اداری نمایند . ( همکارانی که قبلا مدارک خود را ارائه داده اند، نیازی به ارائه مدارک جدید ندارند )

۴- همکارانی که تاریخ اتمام خدمت ۳۰ ساله ایشان، ۶ ماهه اول سال مالی می باشد، تاریخ بازنشستگی آنان ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ می باشد و پس از آن به تاریخ اتمام خدمت، حکم بازنشستگی ایشان صادر خواهد شد .

۵- همکارانی که درخواست ادامه اشتغال تکمیل نموده اند، لازم است جهت قطع کسور بازنشستگی، در تاریخ مقرر ( تاریخ اتمام ۳۰ سال ) به امور اداری اطلاع رسانی نمایند .

۶- آن دسته از همکارانی که بعد از تاریخ ۱۳۸۸/۰۱/۰۱ از خدمت نیمه وقت و یا سه چهارم وقت مازاد بر سه سال بانوان استفاده نموده و در آستانه بازنشستگی می باشند، می توانند با پرداخت حق بیمه مدت مذکور، سوابق را به طور کامل محاسبه نمایند .

۷- ایثارگرانی که در استانه بازنشستگی بوده و مشمول استفاده از سنوات ارفاقی ایثارگری می باشند، لازم جهت استفاده از مزایای مذکور، ۶ ماه قبل مراجعه نمایند .

۸- لازم است مدیران محترم، بخشنامه را با اخذ امضا به رویت کلیه همکاران برسانند .

منبع   امور  اداری

و مربوط به همین سایت می باشد  درج خبر بدون منبع در سایت های دیگر  ممنوع می باشد

0/5 (0 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت