پربازدید

صحرایی: فرایند اعطای مجوز کودکستان ساده می‌شود

صحرایی: فرایند اعطای مجوز کودکستان ساده می‌شود

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه باید نسبت به اعطای مجوز کودکستان فرایند ساده‌ای برنامه‌ریزی شود، گفت: هر فردی که خواهان دریافت مجوز تأسیس کودکستان است باید تمام صلاحیت‌های مدنظر را داشته باشد‌.

رضامراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش در دیدار با اعضای هیأت امنای سازمان ملی تعلیم و تربیت، با اشاره به اینکه این سازمان برای تمرکز فعالیت‌ها در حوزه کودک تأسیس شده است، اظهار کرد: این موضوع به معنی عدم فعالیت بقیه ارگان‌ها و نهادها نیست و همه باید پای کار باشند چرا که امور مرتبط با کودکان، امری مهم و حیاتی است.

وی با تأکید بر اینکه سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک باید آثار خود را به مخاطبان ارائه کند، گفت: وجود محصولات خوب در تربیت دوران کودکی اثرگذار است و سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک باید نسبت به شناسایی و معرفی تولیدکنندگان آثار خوب در حوزه کودک اقدام کند.

وزیر آموزش و پرورش با تأکید بر اینکه نقش خانواده در سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک بسیار مهم است، ادامه داد: سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک، سازمانی نوپاست و آینده روشنی پیش روی این مجموعه است. قرار است این سازمان کاری امیدآفرین را انجام دهد.

صحرایی تصریح کرد: نسبت به اعطای مجوز کودکستان فرایند ساده‌ای را برنامه‌ریزی کنید اما دقت لازم نیز به‌کار برده شود زیرا نباید اعتماد خانواده‌ها از بین برود و هرکسی که خواهان دریافت مجوز تأسیس کودکستان است باید تمام صلاحیت‌های مدنظر را داشته باشد‌.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۱ / ۵. تعداد امتیاز: ۱

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

ادامه مطلب اینجا ببنید
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا