جزییات تکمیل (پایش ) ضمن خدمت کار آفرینی بخوانید

سوالات و محتوای ضمن خدمت کارآفرینی
جزییات تکمیل (پایش ) ضمن خدمت کار آفرینی بخوانید

دوره ضمن خدمت آموزش مهارت کار آفرینی
کد : ۹۹۵۰۶۵۹۹
پایش‌‌معلمان

در این پایش شما به ۹۹ سوال پاسخ می دهید. توجه داشته باشید که سوال ها پاسخ یا نمره منفی نداشته و تنها کافیست بر اساس روحیات خود پاسخ مناسب تر را انتخاب کنید

پایش نمره‌نداشته و هیچ نمره ای به شما اعلام نمی شود و تنها در انتهای زمان پایش یک کارنامه تحلیلی از مهارت های شما و توصیه هایی برای بهبود آن به شما ارائه می شود.

دوره آموزش مهارتهای کارآفرینی

پس شرکت در پایش دوره های آموزشی (هر سری شامل چند ویدئو آموزشی می باشد) به تدریج برای شما فعال می شود که می توانید پس از ایجاد دسترسی آنها را مشاهده کنید. ممکن است برخی از ویدئو ها شامل سوال پایانی باشد که در این صورت باید به این سوالها نیز جواب دهید تا ویدئوی بعدی برای شما فعال شود. این ویدئو ها عبارتند از:

۱‌. دوره آموزشی رهیافت های کارآفرینی (شامل دو ویدئو) که رهیافت های نوین در آموزش کارآفرینی مورد برسی قرار می گیرد.

۲. دوره آموزشی توصیه هایی از تجربه برای معلمان (شامل ۳ ویدئو) که تجربیات ارزشمندی را در حوزه مربیگری به شما ارائه می دهد

۳. دوره آموزشی مربیگری حرفه ای (شامل چهار ویدئو) که مهارت های مربیگری و ایجاد/ توسعه شایستگی های کارآفرینانه در دانش آموزان را مورد بررسی قرار می دهد و محتوای آن توسط آقای دکتر الیاسی ارائه می شود.

۴ – دوره آموزشی آشنایی با ویژگی های شخصیتی (شامل ۱۵ ویدئو) که چگونگی توسعه ویژگی های کارآفرینانه را مورد بررسی قرار می دهد که توسط آقای محمدی ارائه می شود. قابل ذکر است که این ویژگی ها سنگ بناهای کلیدی روحیه و شخصیت کارآفرینانه انسان را تشکیل می دهد و در طول پژوهش های کآشف،از مطالعه زندگی ۵۰ کارآفرین برتر کشور استخراج شده است.

۵- دوره آموزشی تحلیل کارنامه پایش دانش آموزان (شامل ۱ ویدئو) که در این دوره چگونگی تحلیل کارنامه دانش آموزان به شما ارائه می شود که به شما کمک می کند تا بتوانید دانش آموزان خود را در مسیر کارآفرینی هدایت کنید.

۶ – دوره آموزش مهارت کارآفرینی به دانش آموزان به شیوه دکتر کآشف (الکلاسی کآ) که به مدت ۲۰ ساعت بوده

0/5 ( 0 نظر )
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

  1. ما در این دوره کارآفرینی شرکت کرده بودیم نیاز به گواهی اش داریم میگه ۳۰ تومن واریز کنید باید چکار کنیم

    به این نظر امتیاز بده
پشتیبانی سایت