طرح تدبیر در ۵۷ مدرسه آستارا اجرا می‌شود

[ad_1] به گزارش خبرگزاری فارس از آستارا، سید سجاد موسوی ظهر امروز در نشست با بازرسان استانی نظارت بالینی در سالن جلسات آموزش و پرورش این شهرستان اظهار کرد: نظارت در آموزش و پرورش منجر به بهبود آموزش، یادگیری و یاددهی معلمان و دانش‌آموزان می‌شود. وی تشخیص و حل مشکلات آموزشی [...]

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری فارس از آستارا، سید سجاد موسوی ظهر امروز در نشست با بازرسان استانی نظارت بالینی در سالن جلسات آموزش و پرورش این شهرستان اظهار کرد: نظارت در آموزش و پرورش منجر به بهبود آموزش، یادگیری و یاددهی معلمان و دانش‌آموزان می‌شود.

وی تشخیص و حل مشکلات آموزشی را از اهداف طرح نظارت بالینی دانست و تصریح کرد: کارشناسان آموزش و پرورش چه در سطوح منطقه‌ای، برون‌مدرسه‌ای و درون‌مدرسه‌ای با حضور در مدارس، مشکلات آموزشی را از نزدیک رصد کرده و جهت مرتفع شدن آن راهکار ارائه می‌دهند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آستارا نظارت بالینی را مکمل تعالی مدیریت و طرح تدبیر در مدارس دانست و بیان کرد: در همین راستا امسال طرح تعالی مدیریت در سطح ۳۴ آموزشگاه متوسطه دوره اول و طرح تدبیر در سطح ۵۷ آموزشگاه شهری و عشایری با مدیران مستقل در حال اجرا است.

موسوی با اشاره به اینکه دبیرستان متوسطه دوره اول علی‌انصاری پارسال توانست در طرح تعالی مدیریت رتبه برتر کشوری را کسب کند افزود: تدوین برنامه، توسعه توانمندی‌ها و مشارکت‌های نیروی انسانی، توسعه مشارکت اولیا، استقرار نظام یاددهی و یادگیری از جمله ملاک‌های ارزیابی طرح مذکور است.

به گزارش فارس، امسال حدود ۱۸ هزار نفر از دانش‌آموزان دختر و پسر این شهرستان در مقاطع مختلف تحصیلی اعم‌از پیش‌دبستانی، ابتدایی، متوسطه دوره اول و متوسطه دوره دوم در حدود ۱۶۰ آموزشگاه دولتی و غیردولتی تحصیل می‌کنند.

انتهای پیام /۸۴۰۰۷

[ad_2]

Source link

0/5 ( 0 نظر )

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

کانال ایتا

پیشنهاد

صبا

پشتیبانی سایت