تصمیم هیأت رئیسه برای خارج کردن طرح های دارای بار مالی از دستور کار مجلس

فرصت یک هفته‌ای برای معرفی وزیر آموزش و پرورش
تصمیم هیأت رئیسه برای خارج کردن طرح های دارای بار مالی از دستور کار مجلس عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: با تصمیم امروز هیأت رئیسه طرح‌هایی که مغایر با اصل ۷۵ قانون اساسی و دارای بار مالی باشند از دستور کار مجلس خارج می‌شوند. حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در […]

تصمیم هیأت رئیسه برای خارج کردن طرح های دارای بار مالی از دستور کار مجلس

عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: با تصمیم امروز هیأت رئیسه طرح‌هایی که مغایر با اصل ۷۵ قانون اساسی و دارای بار مالی باشند از دستور کار مجلس خارج می‌شوند.

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به نشست امروز هیأت رئیسه مجلس گفت: براساس تصمیم امروز اعضای هیأت رئیسه مجلس طرح‌هایی که مغایر با اصل ۷۵ قانون اساسی و دارای بار مالی باشند شناسایی شده و از دستور کار مجلس خارج می‌شوند.

وی افزود: همچنین طبق تصمیم متخذه در جلسه امروز بنا شد لیست لوایحی که در دولت قبلی به مجلس ارائه شده به دولت اعلام شود و در دولت استعلام گرفته شود که آیا خواستار رسیدگی به این لوایح هست یا استرداد آنها.

عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: همچنین در مورد عملکرد مجلس بنا شد تا مرکز پژوهش‌های مجلس تا دو هفته آینده گزارش عملکرد سه ماهه دوم مجلس را به هیأت رئیسه ارائه کند.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت