عرضه قابلیت جدید واتساپ برای تنظیم تایمر حذف خودکار پیام ها

عرضه قابلیت جدید واتساپ برای تنظیم تایمر حذف خودکار پیام ها
عرضه قابلیت جدید واتساپ برای تنظیم تایمر حذف خودکار پیام ها تا پیش از این برای حذف خودکار پیامهای موجود در چت واتساپ، باید قابلیت Disappearing Messages را به طور دستی برای چتهای موردنظر فعال میکردید ولی با این قابلیت جدید می شود این تایمر واتس اپ را به صورت اتوماتیک برای تمام چتهای جدید […]

عرضه قابلیت جدید واتساپ برای تنظیم تایمر حذف خودکار پیام ها

تا پیش از این برای حذف خودکار پیامهای موجود در چت واتساپ، باید قابلیت Disappearing Messages را به طور دستی برای چتهای موردنظر فعال میکردید ولی با این قابلیت جدید می شود این تایمر واتس اپ را به صورت اتوماتیک برای تمام چتهای جدید فعال کرد.

واتساپ در تحولی بزرگ قابلیت تنظیم تایمر حذف خودکار پیام ها برای تمام چتهای جدید را عرضه کرد.

تا پیش از این برای حذف خودکار پیامهای موجود در چت، باید قابلیت Disappearing Messages را به طور دستی برای چتهای موردنظر فعال میکردید ولی با این قابلیت جدید میشود این تایمر را به صورت اتوماتیک برای تمام چتهای جدید فعال کرد.

بدین صورت بسته به انتخاب شما، مسیج چتهای جدید بعد از ۲۴ ساعت یا ۷ روز یا ۳۰ روز به طور اتوماتیک از دستگاه هر دو طرف پاک می شوند.

حذف دو طرفه پیام ها تنها مختص چتهای جدید است

این قابلیت تنها مختص چتهای جدید است و شامل چتهای فعلی و گروه های جدید نمی شود. علاوه بر این بعد از فعال شدن می شود آن را برای برخی چتها غیرفعال کرد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 1 / 5. تعداد امتیاز: 1

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت