علیرضا بیرانوند با قرارداد سه ساله به پرسپولیس پیوست

بیرانوند به بواویستا پرتغال پیوست/عکس
علیرضا بیرانوند با قرارداد سه ساله به پرسپولیس پیوست علیرضا بیرانوند دروازه‌بان پیشین تیم بواویشتا و آنتورپ به پرسپولیس پیوست. در حالی‌که سرخ‌پوشان پیش‌تر با مرتضی پورعلی‌گنجی مدافع تیم شنژن برای عقد قرارداد به توافق رسیده بودند، یک روز پس از پیروزی بر شهرخودرو با علیرضا بیرانوند نیز به توافق رسیدند تا او پیراهن شماره […]

علیرضا بیرانوند با قرارداد سه ساله به پرسپولیس پیوست
علیرضا بیرانوند دروازه‌بان پیشین تیم بواویشتا و آنتورپ به پرسپولیس پیوست.

در حالی‌که سرخ‌پوشان پیش‌تر با مرتضی پورعلی‌گنجی مدافع تیم شنژن برای عقد قرارداد به توافق رسیده بودند، یک روز پس از پیروزی بر شهرخودرو با علیرضا بیرانوند نیز به توافق رسیدند تا او پیراهن شماره یک پرسپولیس برای فصل آینده را در اختیار بگیرد.

در روزهای گذشته شایعاتی پیرامون انتقال بیرانوند به پرسپولیس وجود داشت و در شرایطی که هنوز یک بازی تا پایان فصل باقی مانده، مدیران این باشگاه توانستند نظر گلر ملی‌پوش را برای پیوستن به این تیم جلب کنند.

بیرانوند پیش از این چهار فصل از لیگ شانزدهم تا پایان لیگ نوزدهم پیراهن پرسپولیس را برتن داشت و روزهای خوبی را با کسب چهار قهرمانی لیگ برتر، با این تیم تجربه کرد.

کته مهم درباره انتقال بیرانوند اینکه او هنوز با باشگاه آنتورپ قرارداد داشت اما تمایل باشگاه بلژیکی به جدایی وی باعث شد تا پرسپولیس بدون مشکل این انتقال را نهایی کند.

این تصویر متعلق به آخرین بازی علیرضا بیرانوند با پیراهن پرسپولیس است؛ جایی که سرخ‌پوشان با سه گل پیکان را شکست دادند.

علیرضا بیرانوند در دوره اول بازی برای پرسپولیس نیز خیلی زود قراردادش را نهایی کرد و این بار هم به یکی از نخستین انتقال‌های فصل جدید تبدیل شد.

نکته جالب اینکه پرسپولیس حامد لک و احمد گوهری را نیز در خط دروازه در اختیار دارد و حالا با پیوستن بیرانوند باید دید که این دو چه سرنوشتی را خواهند داشت. گوهری و لک تا پایان لیگ بیست و دوم تحت قرارداد پرسپولیس هستند.

0/5 (0 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت