علی دایی تلفن را روی احمدی‌نژاد قطع کرد!

علی دایی تلفن را روی احمدی‌نژاد قطع کرد
علی دایی تلفن را روی احمدی‌نژاد قطع کرد! بعد از تصادف جنجالی دایی، رئیس جمهور سابق ایران قصد داشت با او صحبت کند. بعد از تصادف جنجالی دایی، رئیس جمهور سابق ایران قصد داشت با او صحبت کند. خبرآنلاین نوشت: اخیرا محمد آخوندی سخنگو و مدیر روابط عمومی سابق سازمان تربیت بدنی بعد از ۱۲ […]

علی دایی تلفن را روی احمدی‌نژاد قطع کرد!

علی دایی تلفن را روی احمدی‌نژاد قطع کرد
بعد از تصادف جنجالی دایی، رئیس جمهور سابق ایران قصد داشت با او صحبت کند. بعد از تصادف جنجالی دایی، رئیس جمهور سابق ایران قصد داشت با او صحبت کند.

خبرآنلاین نوشت: اخیرا محمد آخوندی سخنگو و مدیر روابط عمومی سابق سازمان تربیت بدنی بعد از ۱۲ سال فاش کرد علی دایی را محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور وقت برکنار کرد. حالا خبر می‌رسد بعد از این ماجرا اتفاقات دیگری هم افتاده است. بعد از تصادف معروف علی دایی با خودروی لندکروزش، او چند روزی در بیمارستان بستری بود.

بعد از ترخیص دایی، او چند روزی هم در خانه استراحت مطلق کرد. در یکی از این روز‌ها از طرف محمود احمدی نژاد با تلفن همراه علی دایی تماس می‌گیرند که همسر سرمربی سابق ایران این تماس را پاسخ می‌دهد. فردی که تماس گرفته می‌گوید آقای احمدی نژاد اینجا هستند و قصد دارند با ایشان صحبت کنند. کاپیتان اسبق تیم ملی هم به محض اینکه متوجه می‌شود چه کسی پشت خط است تلفن را قطع می‌کند و می‌گوید: «حرفی با او ندارم!»

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4 / 5. تعداد امتیاز: 9

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت