فرایند تعیین رتبه معلمان در مراحل پایانی تأیید/ صدور احکام رتبه‌بندی به‌زودی آغاز می‌شود

فرایند تعیین رتبه معلمان در مراحل پایانی تأیید/ صدور احکام رتبه‌بندی به‌زودی آغاز می‌شود

فرایند تعیین رتبه معلمان در مراحل پایانی تأیید
مدیر منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش: فرایند تعیین رتبه معلمان در مراحل پایانی تأیید/ صدور احکام رتبه‌بندی به‌زودی آغاز می‌شود مدیر منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش گفت: تلاشمان بر این است تا فرایند تعیین رتبه دراسرع‌وقت انجام شود، در حال حاضر اعضای هیئت ممیزه مناطق […]

مدیر منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش:
فرایند تعیین رتبه معلمان در مراحل پایانی تأیید/ صدور احکام رتبه‌بندی به‌زودی آغاز می‌شو
د

فرایند تعیین رتبه معلمان در مراحل پایانی تأیید

مدیر منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش گفت: تلاشمان بر این است تا فرایند تعیین رتبه دراسرع‌وقت انجام شود، در حال حاضر اعضای هیئت ممیزه مناطق و نواحی و هیئت ممیزه استانی تعیین شده تا رتبه نهایی افراد را مشخص کنند و بلافاصله بعد از تأیید رتبه‌های واقعی احکام مربوطه صادر شوند.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان؛ مهران اسدی مدیر منابع انسانی و امور اداری این اداره کل در خصوص فرایند رتبه‌بندی در استان اصفهان اظهار داشت: رتبه‌بندی دارد به مراحل پایانی خودش نزدیک می‌شود و تا کنون چندین مرحله را در سامانه‌ای که به همین منظور طراحی شده پشت سر گذاشته است؛ مدیر مستقیم بررسی‌ها را انجام داده و ارزیاب‌ها مدارک و مستندات را ارزیابی کرده‌اند و در مرحله بعد، امور اداری، حراست و گزینش نیز بررسی‌ها را انجام داده است.

در قسمت امور اداری چهار قسمت سوابق، مدرک تحصیلی، ارزشیابی و ضمن خدمت بررسی شده و حراست و گزینش هم که ۵۰ امتیاز از مجموع امتیازات شایستگی‌های عمومی را ارزیابی کرده‌اند. اکنون به مرحله‌ای رسیده‌ایم که باید هیئت‌های ممیزه نظر نهایی را بدهند. درصورتی‌که در این مرحله رتبه فرد تأیید شود فرد می‌تواند نتیجه آن را در سامانه my.medu.ir مشاهده نموده و آن را تأیید نماید، درصورتی‌که رتبه مورد تأیید فرد نباشد ده روز فرصت دارد در همان بخش اعتراض خود را ثبت نماید

وی ادامه داد: رسیدگی به اعتراضات پروسه‌ای زمان بر و طولانی خواهد بود و می‌بایست در کارگروه‌های تخصصی انجام شود. معلمان تازه‌استخدام که تا کنون مدارک خود را در سامانه rtb.medu.ir بارگذاری نکرده‌اند نیز از روز قبل امکان برگزاری مدارک برایشان فراهم شده است.

اسدی تأکید کرد: کارتابل هیئت‌های ممیزه تست‌های خود را انجام داده و به‌زودی در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد تا بررسی‌ها را انجام داده و رتبه نهایی فرد را مشخص کنند.

مدیر منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان اشاره به این که تعداد اعضای هیئت ممیزه فرد است، اضافه کرد: تعداد اعضای هیئت ممیزه فرد است و هرکدام از اعضا به‌صورت جداگانه نظر خود را در مورد رتبه فرد اعلام می‌کنند و اگر نصف به‌علاوه یک نفر از اعضا رتبه فرد را تأیید کنند سیستم اطلاعات را به‌صورت خودکار به مرحله بعد ارسال می‌کند.

وی در ادامه گفت: رتبه یک و دو پس از تأیید توسط هیئت ممیزه در سامانه «مای» پروفایل فرد، اطلاع‌رسانی شده و به برای صدور حکم به‌صورت خودکار به سیستم پرسنلی ابلاغ می‌شود؛ اما اگر رتبه فرد بالاتر از دو باشد پس از تأیید هیئت ممیزه منطقه این رتبه به استان ارجاع داده می‌شود، هیئت ممیزه استانی رتبه‌های سه به بالا را بررسی می‌کنند. اگر رتبه فرد سه باشد پس از تأیید هیئت ممیزه استانی این رتبه به فرد ابلاغ شده و در سامانه پروفایل می‌نشیند؛ اما رتبه‌های چهار و پنج برای تأیید نهایی به هیئت ممیزه کشوری ارسال می‌شود.

مدیر منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش متذکر شد: تلاشمان بر این است تا این فرایند دراسرع‌وقت انجام شده، هیئت‌های ممیزه رتبه واقعی افراد را مشخص و بلافاصله احکام صادر شوند.

اسدی در خصوص پرداخت حق‌التدریس سال تحصیلی جاری معلمان استان اصفهان گفت: لازمه پرداخت صدور ابلاغ است و قبل از صدور ابلاغ غیرموظف می‌بایست تراز موظف منطقه مشخص شود، یعنی تمام خطاهای ابلاغ تصحیح شود، علت طولانی‌شدن این امر از ابتدای سال تا کنون این است که برخی ابلاغ‌های موظف دارای اشکالاتی بوده و تابید ضوابط نشده است و از ماه جاری امکان صدور ابلاغ غیرموظف در مناطق و نواحی فراهم شده و به مناطق و نواحی ابلاغ شده و هم اکنون همکاران در حال صدور ابلاغ‌ها هستند.

مدیر منابع انسانی و امور اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان خاطرنشان کرد: به‌محض این که ابلاغ حق‌التدریس‌ها صادر شود و فرم مربوطه به امور مالی تحویل و با تأمین اعتبار فرایند پرداخت‌ها نیز به دنباله آن انجام خواهد شد.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 2.5 / 5. تعداد امتیاز: 39

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت