خبرهای فوری

» اخبارفرهنگیان » فوری مشخص شدن ضریب حقوقی کارمندان در سال۱۳۹۷

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۷:۳۴

 325900 بازدید
 دیدگاه‌ها برای فوری مشخص شدن ضریب حقوقی کارمندان در سال۱۳۹۷ بسته هستند

فوری مشخص شدن ضریب حقوقی کارمندان در سال۱۳۹۷

💢تعیین میزان افزایش ضریب حقوق کارکنان دولت در سال ۹۷ 🔸هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست دکتر جهانگیری معاون اول محترم رییس­ جمهوری، میزان افزایش ضریب حقوق کارکنان دولت در سال ۱۳۹۷ را تعیین کرد. 🔸بر این اساس، حقوق مقامات و همطرازان مندرج در قانون مدیریت خدمات کشوری، مدیران عامل و اعضای هیئت […]

فوری  مشخص شدن ضریب حقوقی  کارمندان در سال۱۳۹۷

💢تعیین میزان افزایش ضریب حقوق کارکنان دولت در سال ۹۷

🔸هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست دکتر جهانگیری معاون اول محترم رییس­ جمهوری، میزان افزایش ضریب حقوق کارکنان دولت در سال ۱۳۹۷ را تعیین کرد.

🔸بر این اساس، حقوق مقامات و همطرازان مندرج در قانون مدیریت خدمات کشوری، مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره و رؤسای دستگاه ­های اجرایی، استانداران، شهرداران مراکز استان­ ها و اعضای شورای اسلامی شهر مراکز استان­ ها در سال ۹۷ افزایش نمی­ یابد.

🔸حقوق دیگر کارکنان دولت به تناسب حقوقی که سال قبل دریافت می ­کردند، به صورت پلکانی بین ۶ تا ۱۲ درصد افزایش می ­یابد و در هر صورت پرداختی به هیچ ­یک از کارکنان دولت در سال ۹۷ از مبلغ ۱۲ میلیون ریال کمتر نخواهد بود.

🔸حقوق بازنشستگان نیز در سال ۱۳۹۷ نسبت به سال قبل به میزان ۱۰ درصد افزایش می ­یابد و هیچ یک از بازنشستگان بعد از افزایش سنواتی و همسان­ سازی حقوق، کمتر از ۱۲ میلیون ریال دریافت نخواهند کرد.

 


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبارفرهنگیان , فوری

دیدگاه بسته شده است.