فیلم آموزش ثبت نام بیمه تکمیلی فرهنگیان در سایت بیمه دانا

فیلم آموزش ثبت نام بیمه تکمیلی در سایت بیمه دانا
فیلم آموزش ثبت نام بیمه تکمیلی در سایت بیمه دانا در ویدیو زیر ببنید     آدرس اصلی ثبت نام بیمه تکمیلی فرهنگیان (بیمه دانا) اینجا کلیک کنید     افرادی که مایل به ادامه عضویت در بیمه تکمیلی می باشند، می بایست از اول تیرماه سال جاری با مراجعه به آدرس بالا ‏نسبت به […]

فیلم آموزش ثبت نام بیمه تکمیلی در سایت بیمه دانا در ویدیو زیر ببنید

 
 
 
 

افرادی که مایل به ادامه عضویت در بیمه تکمیلی می باشند، می بایست از اول تیرماه سال جاری با مراجعه به آدرس بالا ‏نسبت به ثبت نام و ثبت اطلاعات خود و افراد تحت تکفل در این سایت اقدام نمایند.

▫️ افرادی که مایل به انصراف از قرارداد سال گذشته می باشند، نیاز به هیچ اقدامی ندارند و در صورت عدم ثبت اطلاعات در سامانه بیمه دانا، حق بیمه از حقوق تیر ماه کسر نگردیده و نیاز به هیچگونه مراجعه حضوری نمی باشد.

▫️ براساس مفاد قرارداد بیمه درمان تکمیلی فرهنگیان ، کلیه کارکنان شاغل (رسمی، پیمانی، قراردادی) به همراه افراد تحت تکفل آنان از تاریخ اول تیر با پرداخت حق بیمه نود و یک هزار و ششصد تومان تحت پوشش قرار می گیرند.

▫️ منظور از افراد تحت تکفل بیمه شده اصلی عبارت است از فرزندان ، همسر یا همسران دائمی بیمه شده اصلی و والدین تمامی کارکنان و همسر و فرزندان کارکنان اناث می باشد.

#تذکرمهم: لازم به ذکر است حق بیمه ماهانه مربوط به والدین تمامی کارکنان و همسر کارکنان اناث شامل سهم دستگاه نمی باشد و حق بیمه مربوطه بصورت کامل (مبلغ دویست و هفتاد و پنج هزار تومان ) از حقوق بیمه شده اصلی کسر خواهد شد.

▫️ با توجه به عدم امکان تمدید مهلت ثبت نام، ضروری است که مراحل ثبت نام در مهلت مقرر از تاریخ اول تیر لغایت پانزده تیر ماه انجام شود

▫️ کارکنان می بایست بدون حق انتخاب، همسر و فرزندان خود را تحت پوشش قرار دهند در غیر این صورت امکان پوشش افراد بصورت گزینشی از سوی بیمه گر میسور نخواهد بود و در صورت مشاهده هیچگونه هزینه ای پرداخت نمی گردد.

0/5 (0 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

 1. سلام آیا ثبت نام برای بیمه دانا شامل بازنشستگان هم می شود اگر ثبت نام ضروری است پس چرا سایت باز نمی شود با تشکر

  به این نظر امتیاز بده
 2. سلام ببخشید من یکی ازفرهنگیان هستم موقع ثبت اطلاعات وقتی تایید را میزنم با پیغام خطای ” منطقه را درفرم انتخاب نمایید” مواجه میشم، درصورتیکه من منطقه را انتخاب میکنم، ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

  به این نظر امتیاز بده
 3. سلام
  فرهنگیان که اول مهر ۴۰۱ بازنشسته می‌شوند می‌توانند ثبت نام کنند

  به این نظر امتیاز بده
پشتیبانی سایت