قصد جدایی جاستین از پروژه ترون ، اما وی ذکر کرد در فضای کریپتوکارنسی باقی خواهد ماند

کارت واکسن برای ورود به ادارات الزامی است
قصد جدایی جاستین سان از پروژه ترون ، اما وی ذکر کرد در فضای کریپتوکارنسی باقی خواهد ماند بنیانگذار ترون قصد تبدیل شدن به سفیر دولت گرانادا در سازمان معاملاتی جهانی را دارد. جاستین سان بنیانگذار ترون در حال ورود به سیاست است. این کارآفرین پولاریزه کننده ارزهای رمزنگار، روز جمعه گفت که بلاک چین […]

قصد جدایی جاستین سان از پروژه ترون ، اما وی ذکر کرد در فضای کریپتوکارنسی باقی خواهد ماند
بنیانگذار ترون قصد تبدیل شدن به سفیر دولت گرانادا در سازمان معاملاتی جهانی را دارد.

جاستین سان بنیانگذار ترون در حال ورود به سیاست است.

جدایی جاستین از پروژه ترون اما وی ذکر کرد در فضای کریپتوکارنسی باقی خواهد ماند

این کارآفرین پولاریزه کننده ارزهای رمزنگار، روز جمعه گفت که بلاک چین ترون را به صاحبان توکن ترون واگذار می کند.

سان در مصاحبه‌ ای با CoinDesk گفت که پس از مشاهده موفقیت السالوادور در تبدیل بیت‌کوین به عنوان ارز قانونی، روی مشروعیت بخشیدن به کریپتو در کشورهای آمریکای لاتین تمرکز می‌کند.

او همچنین در نامه سرگشاده ای که توسط CoinDesk ارائه شد، برنامه های شغلی شخصی خود را شرح داد. اینها شامل بخشی از قدرت او در بلاک چین ترون و ترویج بلاک چین و رمزارز در کشورهایی مانند گرانادا است.

سان در مصاحبه روز سه شنبه گفت: شغل من در آینده تمرکز بر مشروعیت بخشیدن به فناوری بلاک چین در سطح دولت خواهد بود.

سان پس از تماشای کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده که در هفته گذشته شش مدیر اجرایی را در مورد کریپتو کوبید، گفت که با توجه به پیشرفت آرام و دیدگاه محافظه کارانه این کشور در مورد قانونی شدن کریپتو، این صنعت نمی تواند روی ایالات متحده شرط بندی کند.

سان سعی در تشویق پذیرش کریپتو، به ویژه در مورد کشورهای حوزه کارائیب از جمله گرانادا و باهاما را دارد. او در زمان مصاحبه با CoinDesk خود در روز سه شنبه از پاناما بازدید کرد.

سان گفت که گرانادا، چندین مزیت برای مشاغل مرتبط با بلاک چین دارد:

این کشور جزیره‌ای، انگلیسی را به‌عنوان یکی از زبان‌های رسمی خود می‌شناسد و از نظر جغرافیایی به ایالات متحده نزدیک است، همچنین دارای یک سیستم آموزشی قوی و دارای یکی از بهترین دانشگاه‌های منطقه است که به گفته سان، کانون توسعه‌ دهنده ی بلاک چین در آینده خواهد بود.

به گفته سان، اگر مشروعیت بخشیدن به صنعت بلاک چین در کشورهایی مانند گرانادا موفقیت آمیز باشد، ایالات متحده و چین را نیز متقاعد می کند که فعالیت های مبنی بر بلاک چین خود را تسریع یا از سر بگیرند.

در چین، تجارت و استخراج رمزارز ممنوع است و در این میان در ایالات متحده، کمیسیون بورس و اوراق بهادار در تایید صندوق اسپات قابل معامله بیت کوین سرسخت است.

برایان بروکس در جلسه کنگره هفته گذشته گفت : یکی از مواردی که فضای رمزارز را ریسکی جلوه می کند این است که سرمایه گذاران این عرصه ممکن است تفاوت بین یک توکن و توکن دیگر را درک نکنند. ما این اجازه را در ایالات متحده نمی دهیم اما در کانادا اجازه آن را می دهیم ، ما اجازه آن را در آلمان، سنگاپور، پرتغال و تعدادی از جاهای دیگر می دهیم. بنابراین اگر توسعه‌ دهنده این محصولات هستید، هیچ خط مبهمی وجود ندارد، بسیار واضح است ، شما نمی توانید این کار را در اینجا انجام دهید ، پس باید به خارج از کشور بروید.

تصمیم سان همچنین در زمانی عنوان شده است که کل بازار رمزارزها در وضعیت نزولی قرار دارد و بیت‌کوین حدود ۲۵% نسبت به بالاترین سقف قیمتی نوامبر خود کاهش یافته است.

او گفت: ما نمی‌توانیم به طور کامل به بازار ایالات متحده تکیه کنیم. نزدیک به ۸ میلیارد نفر در جهان وجود دارد و ایالات متحده فقط ۳۰۰ میلیون نفر دارد. بازار ایالات متحده با بیش از ۷ میلیارد نفر باقی مانده در بقیه جهان، نباید در مورد رمزارزها تصمیم بگیرد.

سان در نامه سرگشاده خود گفت که از بنیاد ترون در سال آینده جدا خواهد شد و سه نود بزرگ مرتبط با او به زودی از شبکه تکنیکالی کناره گیری خواهند کرد. ۲۷ نماینده فوق در بلاک چین ترون توسط جامعه ترون انتخاب خواهند شد.

ترون به عنوان یکی از بلاک چین های لایه ۱ برای تامین قراردادهای هوشمند ، پایه و اساس بخش مالی غیرمتمرکز (دیفای) ۲۴۷ میلیارد دلاری امروزی و جایگزین اتریوم به خاطر هزینه ی پایین تراکنش و سرعت بیشتر شناخته شده است. برای مثال، ترون خانه ی اصلی استیبل کوین تتر،USDT است.

سان گفت که به تبلیغ برند ترون ادامه خواهد داد ولی از فعالیت های روزمره در بنیاد ترون کناره گیری می کند. او به تأثیری که بعد از این بر روی ترون می گذارد ، به‌ عنوان رهبر شبکه و یکی از بزرگ‌ ترین دارندگان ولت آن، توجهی نکرد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت