لیست تعطیلی مدارس دوشنبه ۲۳دی

با توجه به بارش برف، برودت هوا و لغزندگی سطح معابر ، فردا دوشنبه ۲۳ دی ماه، کلیه مدارس مقطع ابتدایی( دوره اول و دوم) در نواحی هفتگانه مشهد و منطقه تبادکان در “نوبت صبح ” تعطیل بوده و کلیه مدارس در مقطع متوسطه اول در نواحی هفتگانه و منطقه تبادکان با دو ساعت تاخیر [...]

با توجه به بارش برف، برودت هوا و لغزندگی سطح معابر ، فردا دوشنبه ۲۳ دی ماه، کلیه مدارس مقطع ابتدایی( دوره اول و دوم) در نواحی هفتگانه مشهد و منطقه تبادکان در “نوبت صبح ” تعطیل بوده و کلیه مدارس در مقطع متوسطه اول در نواحی هفتگانه و منطقه تبادکان با دو ساعت تاخیر فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

 

لیست تعطیلی مدارس دوشنبه ۲۳دی

ضمنا ‌کلیه مراکز پیش دبستانی و مدارس استثنایی(در تمام مقاطع) نیز در نواحی هفتگانه مشهد و تبادکان تعطیل خواهد بود.

تکمیلی۲//

به علت بارش برف، برودت هوا و یخبندان مدارس شهرستان‌های قاین، زیرکوه و سربیشه و درمیان در تمامی مقاطع تحصیلی فردا دوشنبه تعطیل است.

تکمیلی۳//

با توجه به بارش برف، برودت شدید هوا و یخبندان سطح معابر، تمام مدارس دوره اول و دوم مقطع ابتدایی نواحی هفتگانه مشهد و منطقه تبادکان و شهرستان‌های طرقبه شاندیز، گناباد، نیشابور، قوچان، کوهسرخ و مناطق احمدآباد، زبرخان و میان جلگه صبح دوشنبه ۲۳ دی ماه تعطیل است و مدارس مقطع متوسطه اول در نواحی هفتگانه مشهد و منطقه تبادکان با ۲ ساعت تاخیر فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

تکمیلی۴//

روابط عمومی اداره کل بهزیستی خراسان جنوبی اعلام کرد: بدلیل سرما و یخبندان، تمامی مهدهای کودک بخش دستگردان طبس، روستاهای کریمو، مصعبی، چرمه، نرم، نوده و نوبهار در شهرستان سرایان و مهدهای دهستان عرب خانه نهبندان، تمامی مهدهای شهرستان های بیرجند ، زیرکوه ، درمیان، بشرویه و قاین فردا دوشنبه ۲۳ دی تعطیل است.

تکمیلی۵//

با توجه به برودت هوا و لغزندگی معابر، فردا شروع کلاس های درس مقطع متوسطه در شهرستان بشرویه از ساعت ۹ صبح خواهد بود.

تکمیلی۶//

فردا تمامی مدارس شهرستان دلگان تعطیل است

شجاعی فرماندار و رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان دلگان گفت: در پی بارش‌های اخیر، سیلاب و آب‌گرفتگی معابر و خیابان‌ها، تمامی مدارس شهرستان در دو شیفت صبح و عصر فردا دوشنبه ۲۳ دی ماه تعطیل است.

مجتبی شجاعی افزود: باتوجه به شرایط نامساعد و آبگرفتگی معابر دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان نیز تعطیل است.

تکمیلی۷//

مدارس دشتیاری و پلان از توابع چابهار فردا تعطیل شد

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اعلام کرد با توجه به شرایط جوی، جاری شدن سیلاب و جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان چابهار، مدارس تمام مقاطع تحصیلی در نوبت صبح و عصر منطقه دشتیاری و پلان فردا دوشنبه ۲۳دی ماه تعطیل است.

امتحانات نهایی متوسطه دوم به قوت خود باقیست.

0/5 ( 0 نظر )
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

پشتیبانی سایت