لیست تعطیلی مدارس دوشنبه ۲۳دی

لیست تعطیلی مدارس دوشنبه ۲۳دی

تعطیلی کلیه مدارس و دانشگاه مشهد تا ۵ مهر
با توجه به بارش برف، برودت هوا و لغزندگی سطح معابر ، فردا دوشنبه ۲۳ دی ماه، کلیه مدارس مقطع ابتدایی( دوره اول و دوم) در نواحی هفتگانه مشهد و منطقه تبادکان در “نوبت صبح ” تعطیل بوده و کلیه مدارس در مقطع متوسطه اول در نواحی هفتگانه و منطقه تبادکان با دو ساعت تاخیر […]

با توجه به بارش برف، برودت هوا و لغزندگی سطح معابر ، فردا دوشنبه ۲۳ دی ماه، کلیه مدارس مقطع ابتدایی( دوره اول و دوم) در نواحی هفتگانه مشهد و منطقه تبادکان در “نوبت صبح ” تعطیل بوده و کلیه مدارس در مقطع متوسطه اول در نواحی هفتگانه و منطقه تبادکان با دو ساعت تاخیر فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

 

لیست تعطیلی مدارس دوشنبه ۲۳دی

ضمنا ‌کلیه مراکز پیش دبستانی و مدارس استثنایی(در تمام مقاطع) نیز در نواحی هفتگانه مشهد و تبادکان تعطیل خواهد بود.

تکمیلی۲//

به علت بارش برف، برودت هوا و یخبندان مدارس شهرستان‌های قاین، زیرکوه و سربیشه و درمیان در تمامی مقاطع تحصیلی فردا دوشنبه تعطیل است.

تکمیلی۳//

با توجه به بارش برف، برودت شدید هوا و یخبندان سطح معابر، تمام مدارس دوره اول و دوم مقطع ابتدایی نواحی هفتگانه مشهد و منطقه تبادکان و شهرستان‌های طرقبه شاندیز، گناباد، نیشابور، قوچان، کوهسرخ و مناطق احمدآباد، زبرخان و میان جلگه صبح دوشنبه ۲۳ دی ماه تعطیل است و مدارس مقطع متوسطه اول در نواحی هفتگانه مشهد و منطقه تبادکان با ۲ ساعت تاخیر فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

تکمیلی۴//

روابط عمومی اداره کل بهزیستی خراسان جنوبی اعلام کرد: بدلیل سرما و یخبندان، تمامی مهدهای کودک بخش دستگردان طبس، روستاهای کریمو، مصعبی، چرمه، نرم، نوده و نوبهار در شهرستان سرایان و مهدهای دهستان عرب خانه نهبندان، تمامی مهدهای شهرستان های بیرجند ، زیرکوه ، درمیان، بشرویه و قاین فردا دوشنبه ۲۳ دی تعطیل است.

تکمیلی۵//

با توجه به برودت هوا و لغزندگی معابر، فردا شروع کلاس های درس مقطع متوسطه در شهرستان بشرویه از ساعت ۹ صبح خواهد بود.

تکمیلی۶//

فردا تمامی مدارس شهرستان دلگان تعطیل است

شجاعی فرماندار و رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان دلگان گفت: در پی بارش‌های اخیر، سیلاب و آب‌گرفتگی معابر و خیابان‌ها، تمامی مدارس شهرستان در دو شیفت صبح و عصر فردا دوشنبه ۲۳ دی ماه تعطیل است.

مجتبی شجاعی افزود: باتوجه به شرایط نامساعد و آبگرفتگی معابر دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان نیز تعطیل است.

تکمیلی۷//

مدارس دشتیاری و پلان از توابع چابهار فردا تعطیل شد

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اعلام کرد با توجه به شرایط جوی، جاری شدن سیلاب و جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان چابهار، مدارس تمام مقاطع تحصیلی در نوبت صبح و عصر منطقه دشتیاری و پلان فردا دوشنبه ۲۳دی ماه تعطیل است.

امتحانات نهایی متوسطه دوم به قوت خود باقیست.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد امتیاز: ۰

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت