ماجرای اتفاق مهم ۹/۹/۹۹ روحانی چیست؟

ماجرای اتفاق مهم ۹/۹/۹۹ روحانی چیست؟ رییس جمهور روحانی در سخنرانی خود اعلام کرده است ۹/۹/۹۹ اتفاق مهمی قرار است بیافتد، اما ماجرا چیست؟ با ما برای بررسی این خبر همراه باشید. حسن روحانی رییس جمهوری ایران طی سخنانی در جلسه امروز هیات دولت گفت: سامانه ای در تاریخ ۹/۹/ ۹۹ افتتاح خواهد شد که […]

ماجرای اتفاق مهم ۹/۹/۹۹ روحانی چیست؟

ماجرای اتفاق مهم ۹-۹-۱۳۹۹روحانی چیست

رییس جمهور روحانی در سخنرانی خود اعلام کرده است ۹/۹/۹۹ اتفاق مهمی قرار است بیافتد، اما ماجرا چیست؟ با ما برای بررسی این خبر همراه باشید.

حسن روحانی رییس جمهوری ایران طی سخنانی در جلسه امروز هیات دولت گفت: سامانه ای در تاریخ ۹/۹/ ۹۹ افتتاح خواهد شد که سامانه جامع تجارت نام دارد. این سامانه‌ای‌ است که من سال‌ها و ماه‌هاست که به دنبال آن هستم تا از روزی که کسی ثبت سفارش می‌کند تا مغازه‌ای که جنس در آن به فروش می‌رسد را مشاهده کنیم.

دیگر بحث احتکار و اینکه جنس کجا رفته به پایان می‌رسد. تمام انبارها باید زیر سلطه این سامانه قرار گیرد. تمام اقدامات بانک مرکزی باید در چارچوب این سامانه قرار گیرد.

این سخنان حسن روحانی باعث بازتاب گسترده در رسانه های اجتماعی همانند اینستاگرام شده است. پیشتر نیز آقای روحانی وعده های اقتصادی این چنینی به مردم داده بودند.

2.9/5 ( 18 نظر )
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

پشتیبانی سایت