ماجرای «انرژی ۳» چیست؟/ آقازاده نیامده رفت

حواشی بورسی در توئیتر / ماجرای «انرژی ۳» چیست؟ / آقازاده نیامده رفت در حالی که روند صعودی بازار شروع شده است و شاخص کل کانال یک میلیون و ۷۰۰ هزار واحد را پس گرفت، از چند روز قبل برخی ادعاها در فضای مجازی مبنی بر بازگشایی نماد انرژی۳ مطرح شده بود که امروز بازگشایی […]

حواشی بورسی در توئیتر / ماجرای «انرژی ۳» چیست؟ / آقازاده نیامده رفت

در حالی که روند صعودی بازار شروع شده است و شاخص کل کانال یک میلیون و ۷۰۰ هزار واحد را پس گرفت، از چند روز قبل برخی ادعاها در فضای مجازی مبنی بر بازگشایی نماد انرژی۳ مطرح شده بود که امروز بازگشایی شد اما این بازگشایی حتی دو ساعت هم طول نکشید.

به گزارش تجارت‌نیوز، امروز نماد انرژی ۳ در حالی بازگشایی شد که از چند روز قبل شایعاتی مبنی بر بازگشایی این نماد در فضای مجازی مطرح شده بود.

توئیت‌های برخی از فعالان مجازی درباره این نماد که ادعاهای قابل توجهی است را در ادامه بخوانید:
آقازاده باز می‌شود

«امروز بازار #بورس بعد مدتها به تعادل رسید میشه گفت بازار رشد اش رو شروع کرده.. بدون هیچ تحلیلی میگم!!! فقط به یک دلیل #انرژی۳ داره باز میشه این وقتی بازار قراره بریزه بسته میشه وقتی قراره رشد کنه باز میشه»

«بی‌اغراق از این به بعد #انرژی۳ همیشه تو واچ لیست منه!!! به محض اینکه ممنوع-متوقف شه من نقد میکنم نظاره گر میشم»

«خبر خوش #انرژی۳ داره باز میشه یعنی پایان #اصلاح:))))»

«با اومدن سوگلی #بورس #انرژی۳ کابوس ریزش تموم میشه . منتظر بمونیم»

«خب خب با بازگشایی #انرژی۳ معلومه بازار استارت زد»

«آقا زاده باز میشود»

«آقازاده بازنشده رفت»

«#سهم #انرژی۳ دست چه کسانیه و سهامدران عمده اش چه کسانی‌ اند که از شروع منفیهای بازار بسته شده و هنوز باز نشده؟ باورش برام سخته که هدف از این بسته شدن طولانی‌ بدون افشا، حفظ منافع عده ایی خاص و رانت اطلاعاتی‌ تو این نماد نباشه و مهمتر از همه اینکه بعضی‌ از سهامداراش #ژن_خوب نباشند»

«امروز یه شایعه اومد که #انرژی۳ بازگشایی خواهد شد این شایعه موجی از شادی رو بین همه راه انداخت! دلیل شادی مشخص است،همانطور که تو نمودار مشاهده میکنید در اکثر اصلاحات(ریزش) بازار این سهم متوقف بوده!»
دیر آمدی چرا زود رفتی

«خبر جانکاه بود و کوتاه :/ #انرژی۳ متوقف شد»

«دیدن بازار شل کرده، یه #افشا برای #انرژی۳ جور کردنش بستنش»

«اینکه بعد بازگشایی یهویی ببینی بازار خرابه و یه افشا “ب”بزنی و ببندی،حکایت از این داره که این بازار فعلا پر تلاطم خواهد بود»

«#انرژی۳ نیومده خسته شد رفت استراحت کنه.»

«ان که #انرژی۳ تا ۱۰ صبح شنبه ممنوع متوقف شد تکلیف چیه؟ همه خروج بزنن؟»

0/5 ( 0 نظر )
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت