مجوز احداث مهد کودک در مدارس برای معلمان

مجوز احداث مهد کودک در مدارس برای معلمان

مهدکودک
رابعه امامی رضوی، مشاور امور زنان وزیر آموزش و پرورش: دنبال این هستیم برای بانوان شاغل در ستاد آموزش و پرورش که فرزندی در راه دارند، شیرخوار دارند و یا فرزند زیر شش سال دارند مهد کودک راه اندازی کنیم. مدیران مدارس نیز با توجه به امکانات و دغدغه خود می‌توانند این امر را پیگیری […]

رابعه امامی رضوی، مشاور امور زنان وزیر آموزش و پرورش:

دنبال این هستیم برای بانوان شاغل در ستاد آموزش و پرورش که فرزندی در راه دارند، شیرخوار دارند و یا فرزند زیر شش سال دارند مهد کودک راه اندازی کنیم.

مدیران مدارس نیز با توجه به امکانات و دغدغه خود می‌توانند این امر را پیگیری کنند، ما حمایت می‌کنیم. این امر جزو وظایف آموزش و پرورش است.
مدیران مدارس می‌توانند از اداره کل استان، ناحیه و یا منطقه خود حمایت فیزیکی، مالی و… دریافت کنند. می‌توانند قراردادی با مهد کودکی در نزدیک مدرسه ببندند و یا اگر در مدرسه فضا دارند اتاقی را به مهدکودک اختصاص دهند.

در دهه ۶۰ و ۷۰ در مدارس این اتفاق می افتاد و مدارس برای راحتی حال معلمان دارای فرزند خردسال مهدکودک داشتند، اما چون قانون ایجاد مهد کودک ها لغو شد این امر نیز از دستور کار خارج شد. در حال حاضر قانون جوانی جمعیت این امکان را ایجاد می‌کند تا در سطح مدارس هم راه اندازی مهد کودک را پیگیری کنیم.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3 / 5. تعداد امتیاز: 2

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت