محاسبه سوابق خدمتی معلمان دانش سرایی در حکم بازنشستگی

محاسبه سوابق خدمتی معلمان دانش سرایی در حکم بازنشستگی
محاسبه سوابق خدمتی معلمان دانش سرایی در حکم بازنشستگی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش گفت: طبق توافق صورت گرفته با معاونت قضایی دیوان عدالت اداری تکلیف احتساب سوابق خدمتی معلمان دانشسراهای کشور تعیین شد. به گزارش ایسنا، قاسم احمدی لاشکی با بیان این مطلب و در تشریح جزییات توافق با دیوان […]

محاسبه سوابق خدمتی معلمان دانش سرایی در حکم بازنشستگی

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش گفت: طبق توافق صورت گرفته با معاونت قضایی دیوان عدالت اداری تکلیف احتساب سوابق خدمتی معلمان دانشسراهای کشور تعیین شد.

به گزارش ایسنا، قاسم احمدی لاشکی با بیان این مطلب و در تشریح جزییات توافق با دیوان عدالت اداری گفت: بر اساس توافق حاصل شده برای کلیه مشمولان احتساب سوابق خدمتی دانش سراها که حکم کارگزینی رسمی صادر و کسورات مربوط محاسبه و کسر شده است، صندوق بازنشستگی کشوری موظف به پذیرش و احتساب سوابق مذکور در سال جاری و در سالهای آینده و انجام اقدامات لازم در خصوص بازنشستگی افراد شد.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش افزود: مشمولینی که شرایط قانونی لازم را نداشته و از جمله کسانی که مورد تایید گزینش نبوده و یا عمدا مراجعه ای برای تعیین تکلیف خود نداشته اند و غیره از قاعده مستثنا هستند.

بنابر گزارش روابط عمومی معاونت حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش، احمدی لاشکی گفت: طبق این توافقات ، مشمولین احتساب سوابق خدمتی دانشسراها که احکام کارگزینی رسمی آنان صادر لکن از سوی صندوق بازنشستگی کشوری هنوز تعیین بدهی نگردیده لذا صندوق بازنشستگی موظف به واریز بدهی و پرداخت کسورات مربوط و متعاقبا صندوق مکلف به پذیرش و احتساب سوابق و صدور احکام بازنشستگی مشمولین شده است.

3/5 (1 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

پشتیبانی سایت