محسن رضایی: باید ارزهای دیجیتال قانونی شوند

رضایی باید ارزهای دیجیتال قانونی شوند
محسن رضایی: باید ارزهای دیجیتال قانونی شوند   محسن رضایی، معاون اقتصادی رئیس‌جمهور و متولی حوزه رمز ارزها، در خصوص قانون‌گذاری حوزه ارزهای دیجیتال در کشور اعلام کرد: «نظر من و رئیس‌جمهور نسبت به این موضوع مثبت است، ولی این موضوع باید قانونی شود. اولا از حالت‌های مخفی و پنهانی به صورت آشکار شود؛ افراد […]

محسن رضایی: باید ارزهای دیجیتال قانونی شوند

 

رضایی باید ارزهای دیجیتال قانونی شوند

محسن رضایی، معاون اقتصادی رئیس‌جمهور و متولی حوزه رمز ارزها، در خصوص قانون‌گذاری حوزه ارزهای دیجیتال در کشور اعلام کرد: «نظر من و رئیس‌جمهور نسبت به این موضوع مثبت است، ولی این موضوع باید قانونی شود. اولا از حالت‌های مخفی و پنهانی به صورت آشکار شود؛ افراد فعال در این زمینه اظهارنامه پر کنند و مالیات دهند. گاز و برقی که مصرف می‌کنند باید با قیمت‌های درستی خریده شود، ولی این مسئله باید مراحل قانونی خود را طی کند من موافقم، اما باید قانون در هیئت دولت تصویب شود، در حال حاضر در حال تدوین این مراحل هستیم و این فرآیند نباید بیش از ۳ تا ۴ ماه طول بکشد.»

⚡️ هفته گذشته محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، طی خبری اعلام کرده بود محسن رضایی معاون اول رئیس‌جمهور به عنوان متولی رمز ارزها وارد این موضوع شده است.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت