مدرک تحصیلی بالاتر معلمان بدون رعایت سقف اعمال می‌شود

خدابخشی با اشاره به مصوبه هفته گذشته صحن مجلس:   سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از اعمال مدرک تحصیلی بالاتر برای معلمان بدون رعایت سقف با مصوبه هفته گذشته مجلس خبر داد.   محمد خدابخشی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملتبا اشاره به مصوبات مهم مجلس در جهت حمایت از فرهنگیان در قالب […]

خدابخشی با اشاره به مصوبه هفته گذشته صحن مجلس:
 
سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از اعمال مدرک تحصیلی بالاتر برای معلمان بدون رعایت سقف با مصوبه هفته گذشته مجلس خبر داد.
 

محمد خدابخشی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملتبا اشاره به مصوبات مهم مجلس در جهت حمایت از فرهنگیان در قالب طرح یک فوریتی تنظیم برخی از مقررات مالی، ‌اداری و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، گفت: مجلس حمایت گسترده‌ و همه جانبه‌ای از آموزش و پرورش داشت که امیدواریم با تأیید شورای نگهبان این مصوبات هرچه سریع‌تر اجرایی شود.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی افزود: یکی از مصوبات مهمی که هفته گذشته با رأی بالای نمایندگان به تصویب رسید، این بود که وزارت آموزش و پرورش مکلف است برای افرادی که فعالیت آموزشی در مدارس دارند را بدون رعایت سقف نسبت به اعمال مدرک تحصیلی بالاتر آنها اقدام کند.

 

 

خدابخشی یادآور شد: پیش از این، فرهنگیان نسبت به اعمال نشدن مدرک تحصیلی بالاتر خود معترض بودند که با این مصوبه مجلس نسبت به رفع این محدودیت اقدام می‌شود و مدرک تحصیلی بالاتر بدون در نظر گرفتن محدودیت برای آن‎‌ها اعمال خواهد شد.

وی اضافه کرد: در زمان تدوین و تهیه این طرح تلاش شد که این طرح مهم با قوانین و اسناد بالادستی مغایرتی نداشته باشد تا مورد ایراد شورای نگهبان نیز ایراد نگیرد.

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی افزود: پیشنهادات مطرح شده در طرح تنظیم برخی از مقررات مالی، ‌اداری و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش موجب درآمدزایی آموزش و پرورش می‌شود و کمکی برای درآمدزایی دولت است./

0/5 (0 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

  1. رزمنده دفاع مقدس هستم با تاخیر زیاد یه مقطع به رزمندگان داری ۶ ماه جبهه داده شده اما عنوان مدرک بالاتر در احکام قید نشدتقاضای اغمال مدرک بالاتر دارم

    به این نظر امتیاز بده
پشتیبانی سایت