مطالبات معلمان خرید خدمات آموزشی پرداخت شود

[ad_1] به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، سیدتقی کبیری نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس خطاب به رئیس جمهور و هیات دولت گفت: باید اقدامات لازم در جهت همسان سازی حقوق نیروهای قراردادی انجام شود تا آنها بیش از این دچار مشکلات اقتصادی [...]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، سیدتقی کبیری نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس خطاب به رئیس جمهور و هیات دولت گفت: باید اقدامات لازم در جهت همسان سازی حقوق نیروهای قراردادی انجام شود تا آنها بیش از این دچار مشکلات اقتصادی نشوند.

وی در تذکر به محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش افزود: یک سال از عدم پرداخت مطالبات نیروهای خدمات آموزشی یعنی معلمان حمایتی گذشته است، اما تاکنون برای پرداخت آن اقدامی صورت نگرفته است، ضمن اینکه بیمه کامل آنها پرداخت نشده و قراردادی هم با آنها بسته نشده است.

نماینده مردم خوی در مجلس تصریح کرد: با توجه به مشکلات عدیده ای که برای بازنشستگان ایجاد شده و آنها را تحت فشار اقتصادی قرار داده است، بنابراین لازم باید اقداماتی در راستای همسان سازی حقوق آنها صورت گیرد.

وی از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای افتتاح بیمارستان امیرالمومنین (ع) تامین اجتماعی خوی که در دهه فجر صورت خواهد گرفت تشکر کرد. 

کبیری در تذکر به مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: این وزارتخانه باید دستورات لازم برای پایان استادیوم ۵ هزار نفری شهرستان خوی را صادر کند، ضمن اینکه لازم است امکانات ورزش شهرستان چایپاره ارتقا یابد.

وی از وزیر راه و شهرسازی خواست دستورات لازم برای تکمیل راه های مواصلاتی شهرستان چایپاره را صادر کند.

انتهای پیام/ 

[ad_2]

Source link

0/5 ( 0 نظر )
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

پشتیبانی سایت