معلمان برای دریافت بسته اینترنت ۶۰ گیگا بایتی تا روز چهارشنبه فرصت دارند.

معلمان برای دریافت بسته اینترنت ۶۰ گیگا بایتی تا روز چهارشنبه فرصت دارند. به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات در صفحه شخصی خود در فضای مجازی درباره بسته اینترنت معلمان نوشت: ” قابل توجه معلمان؛ لطفاً برای دریافت بسته رایگان آموزش مجازی 60 گیگا بایتی به سامانه ictgifts.ir مراجعه […]

معلمان برای دریافت بسته اینترنت ۶۰ گیگا بایتی تا روز چهارشنبه فرصت دارند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات در صفحه شخصی خود در فضای مجازی درباره بسته اینترنت معلمان نوشت:

” قابل توجه معلمان؛ لطفاً برای دریافت بسته رایگان آموزش مجازی 60 گیگا بایتی به سامانه ictgifts.ir مراجعه و ثبت نام کنید.

مهلت ثبت نام تا روز چهارشنبه هفته جاری است.

لطفاً به سایر معلمان و کادر آموزشی نیز برای ثبت نام اطلاع رسانی کنید.”

به گزارش تسنیم؛ معلمانی که پیش از این ثبت‌نام نکرده‌اند می‌توانند در این دوره ثبت‌نام کنند. همچنین در مورد کسانی که پیش از این ثبت‌نام کرده‌اند اما نیاز به تغییر شماره دارند، در صورت ثبت نام با شماره جدید، این شماره جایگزین شماره قبلی خواهد شد. همچنین در صورتی که خواهان فعال شدن اینترنت بر همان شماره اعلامی قبلی می‌باشید نیازی به ثبت نام ندارید.

سرویس هدیه معلم تنها به معلمان مورد تایید وزارت آموزش و پرورش تعلق خواهد گرفت.

با توجه به اینکه فرایند تایید اطلاعات و طی مراحل قانونی آن با کمی تاخیر همراه خواهد بود، ممکن است سرویس اهدایی با کمی تاخیر فعال شود.

سرویس هدیه معلم تنها برای افرادی که مالک خط تلفن همراه باشند قابل استفاده است.

در صورتی که نام شما در لیست معلمین وجود ندارد می توانید شکایت خود را از تاریخ 17 اسفند 99 ثبت کنند. شکایت شما بعد از اتمام مهلت ثبت نام برای رسیدگی به وزارت آموزش و پرورش ارسال خواهد شد.

0/5 (0 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

پشتیبانی سایت