مقصودی: مشکل محاسبه‌ سنوات خدمتی معلمان دانش سرایی حل شود

مقصودی: مشکل محاسبه‌ سنوات خدمتی معلمان دانش سرایی حل شود
مقصودی: مشکل محاسبه‌ سنوات خدمتی معلمان دانش سرایی حل شود نماینده بروجرد با تاکید بر لزوم رفع مشکل محاسبه‌ سنوات خدمتی معلمان دانش سرایی، گفت که وضعیت معلمان مشمول همچنان بلاتکلیف است که با محاسبه شرایط فعلی موضوع بازنشستگی آن ها در هاله ای از ابهام قرار دارد. به گزارش ایسنا، فاطمه مقصودی در جلسه […]

مقصودی: مشکل محاسبه‌ سنوات خدمتی معلمان دانش سرایی حل شود

نماینده بروجرد با تاکید بر لزوم رفع مشکل محاسبه‌ سنوات خدمتی معلمان دانش سرایی، گفت که وضعیت معلمان مشمول همچنان بلاتکلیف است که با محاسبه شرایط فعلی موضوع بازنشستگی آن ها در هاله ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش ایسنا، فاطمه مقصودی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس در تذکر شفاهی به رئیس قوه قضائیه گفت: شما بهترین رئیسی هستید که ما در رویای خود آرزوی آن را داشتیم. تا ابد مردم مظلوم شهر آیت الله بروجردی قدردان و حق‌شناس حمایت شما از دو واحد تولیدی عظیم خودرو و سامان کاشی تولیدی این منطقه هستند که در سایه غفلت مسئولان از چرخه تولید خارج شده‌ بود.

وی توضیح داد: بیم آن می رفت که با واگذاری این واحدها به غیر به سرنوشت تراکتورسازی، نیشکر و هپکو دچار شوند که با حضور به موقع و تصمیم‌گیری رییس قوه قضاییه، انگیزه و امید در رگ‌های خشکیده کارگران با دست‌های پینه بسته و جوانان ناامید از اشتغال تزریق شد، ایشان دستور رسیدگی خارج از نوبت به پرونده این دو کارخانه دادند که مهر تاییدی بر تلاش های شبانه روزی و نفس گیر بود.

نماینده بروجرد در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر آموزش و پرورش خواستار رفع مشکل محاسبه‌ سنوات خدمتی معلمان دانش سرایی شد و گفت: وضعیت معلمان مشمول این موضوع همچنان بلاتکلیف است که با محاسبه شرایط فعلی موضوع بازنشستگی آن ها در هاله ای از ابهام قرار دارد.

مقصودی در تذکری به وزیر بهداشت خواستار رسیدگی به وضعیت دانشگاه علوم پزشکی شهرستان بروجرد شد.

1/5 (1 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

پشتیبانی سایت