منادی رییس کمیسیون آموزش مجلس:حقوق معوقه معلمان دو روز آینده پرداخت می شود

نظر کمیسیون آموزش مجلس درباره وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش
منادی رییس کمیسیون آموزش مجلس:حقوق معوقه معلمان دو روز آینده پرداخت می شود ?دولت برای معلمان شرایط معیشتی مناسبی در نظر بگیرد ? طرح رتبه بندی به قانون تبدیل می شود ?رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از جمع‌آوری ۲۰۰ امضا برای بررسی اولویت‌دار لایحه مهم رتبه‌بندی معلمان در صحن علنی مجلس […]

منادی رییس کمیسیون آموزش مجلس:حقوق معوقه معلمان دو روز آینده پرداخت می شود

?دولت برای معلمان شرایط معیشتی مناسبی در نظر بگیرد

? طرح رتبه بندی به قانون تبدیل می شود

?رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از جمع‌آوری ۲۰۰ امضا برای بررسی اولویت‌دار لایحه مهم رتبه‌بندی معلمان در صحن علنی مجلس خبر داد و گفت: طی دو روز آینده حقوق عقب افتاده معلمان نیز پرداخت می شود‌.

? علیرضا منادی سفیدان در گفت وگو با روزپلاس در رابطه با حقوق معلمان گفت: امروز مشکل تعویق حقوق معلمان حل شد و ظرف دو روز آینده حقوق باقی مانده معلمان و خدماتی ها پرداخت می شود. طبق گفته رییس کمیسیون‌آموزش این خبر قطعی با پیگیری از خزانه و وزارت اقتصاد حاصل شده است.

?وی به طرح رتبه بندی معلمان نیز اشاره کرد و گفت: این طرح نسبت به لایحه دولت بهتر است. ما در کمیسیون آموزش آن را مورد بررسی دقیق قرار دادیم و به تصویب رساندیم.

? منادی سفیدان از جمع‌آوری نزدیک به دویست امضا برای بررسی اولویت‌دار لایحه مهم رتبه‌بندی معلمان در صحن علنی مجلس نیز خبر داد. و گفت: قرار است بزودی این طرح در صحن علنی مجلس مطرح شود.

?این نماینده مجلس ادامه داد: مصوبه رتبه بندی فراتر از آن است که معلمان تصور می کنند ضمن اینکه هشتاد درصد حقوق فرهنگیان در آموزش عالی کمتر از چیزی که هست نمی شود و معلمان صرفا نسبت به رتبه بندی افزایش حقوق خواهند داشت.

?وی افزود:برای گروه های پایین حداقل سه میلیون تومان افزایش حقوق خواهیم داشت و معلمانی که فوق لیسانی هستند حقوقشان به هفت میلیون تومان می رسد.

?منادی سفیدان در ادامه افزود: ما این قانون را جلو انداختیم تا سریع تر رتبه بندی شود و بلافاصله بعد ابلاغ قانون حقوق ها و بحث افزایش آن اعمال شود.

?رییس کمیسیون آموزش نسبت به اعتراض امروز معلمان در شهرهای مختلف و درخواستشان‌برای افزایش حقوق بدون پیش شرط گفت: واقعا هرچه به معلم حقوق بدهیم کم است چرا که جایگاه معلمی فراتر از بقیه جایگاه هاست به هرحال تورم زیاد است و انتظار می رود دولت برای معلمان عزیز شرایط معیشتی مناسبی در نظر بگیرد.

?منادی سفیدان در پایان خاطر نشان کرد: پیشاپیش باید بگویم که طرح رتبه بندی درمجلس رای می آورد و به قانون تبدیل می شود

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت