مهلت ثبت‌نام نهضت ملی مسکن تا ۱۵ دی‌ماه تمدید شد

ثبت نام مجردها در نهضت ملی مسکن از ساعت ۱۲ امروز آغاز می‌شود
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی: مهلت ثبت‌نام نهضت ملی مسکن تا ۱۵ دی‌ماه تمدید شد معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ثبت نام در طرح نهضت ملی تا ۱۵ دی‌ماه تمدید شد، گفت پالایش ۳۰ درصد متقاضیان نهضت ملی انجام و از ابتدای دی‌ماه پیامک اطلاع رسانی […]

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی:
مهلت ثبت‌نام نهضت ملی مسکن تا ۱۵ دی‌ماه تمدید شد

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ثبت نام در طرح نهضت ملی تا ۱۵ دی‌ماه تمدید شد، گفت پالایش ۳۰ درصد متقاضیان نهضت ملی انجام و از ابتدای دی‌ماه پیامک اطلاع رسانی به سرشماره سرپرستان خانوار ارسال می‌شود.

«محمود محمودزاده» افزود: همزمان با ثبت نام‌های درحال انجام، پالایش متقاضیان نیر در حال انجام است.

وی گفت: پالایش ۲۵ تا ۳۰ درصد از متقاضیان تمام شده است و از اول دی ماه اطلاع رسانی به واجدان شرایط انجام می‌شود تا ادامه مراحل ثبت نام را داشته باشند.

محمودزاده گفت: همزمان با تمدید مهلت ثبت نام در طرح نهضت ملی، عملیات کلنگ زنی و شروع ساخت واحدها در همه استان‌ها از جمله در استان یزد و سفر امروز وزیر راه و شهرسازی به این استان در حال انجام است.

وی با بیان اینکه تمدید ثبت نام در طرح نهضت ملی مسکن به دلیل ادامه تقاضا است، گفت: ثبت نام در شهرهایی که به تازگی به سامانه اضافه شده است ادامه خواهد داشت.

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی توضیح داد: روش‌های شرکت در طرح نهضت ملی هم از طریق ثبت نام در سامانه ثمن و هم از طریق مشارکتِ خودمالکی و دریافت وام ساخت از بانک است.

وی توضیح داد: ثبت نام برای ۴۶۰ شهر که از ابتدا در طرح نهضت ملی مسکن جانمایی شده بودند، همچنان در سایت امکان پذیر است و این ثبت نام برای آخرین بار تا ۱۵ روز بعد از ۳۰ آذرماه تمدید می‌شود.

به گفته محمودزاده برای هر شهر از زمان قرار گرفتن در سامانه، ۲ ماه مهلت ثبت نام وجود دارد که ممکن است برای برخی از شهرها ۴۰ روز و برای برخی ۲۰ روز باقی مانده باشد.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت