مهلت ثبت اعتراض به نمرات امتحان نهایی تا ۲۰ تیر

مهلت ثبت اعتراض به نمرات امتحان نهایی تا ۲۰ تیر

اعتراضات نمرات امتحان نهایی
رییس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش: ▫️فرآیند رسیدگی به اعتراضات نمرات امتحان نهایی از فردا آغاز و تا روز سه‌شنبه ۲۰ تیر اعتراضات دریافت می‌شود و بعد از آن به هیچ درخواستی رسیدگی نمی‌شود. ▫️ دانش‌آموزان اگر به نتیجه معترض بودند، آن را ثبت کنند و توجه داشته باشند حتما به […]

رییس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش:

▫️فرآیند رسیدگی به اعتراضات نمرات امتحان نهایی از فردا آغاز و تا روز سه‌شنبه ۲۰ تیر اعتراضات دریافت می‌شود و بعد از آن به هیچ درخواستی رسیدگی نمی‌شود.

▫️ دانش‌آموزان اگر به نتیجه معترض بودند، آن را ثبت کنند و توجه داشته باشند حتما به معنای ارتقای رتبه نیست و ممکن است نمره هم کم باشد بنابراین اگر مطمئن هستند که نمره آنها بالاتر می‌شود، اعتراض را ثبت کنند.

▫️داوطلبان آزاد می‌توانند از طریق سامانه my.medu.ir سابقه تحصیلی خود را مشاهده کنند و در صورت مغایرت اگر اعتراض داشتند به اداره سنجش مراجعه کنند و در صورت عدم مشکل آن را تایید کنند

▫️ از هفته بعد هم دانش‌آموزان باید به سامانه مراجعه و سوابق تحصیلی را مشاهده و تایید کنند بعد از آن نمرات دانش‌آموزان و فارغ التحصیلان تراز و نمره کل سابقه تحصیلی تولید و به سازمان سنجش ارائه می‌شود.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4 / 5. تعداد امتیاز: 1

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت