میز کار اجرای رتبه بندی در وزارت آموزش و پرورش تشکیل شد

میز کار اجرای رتبه بندی در وزارت آموزش و پرورش تشکیل شد
با دستور وزیر آموزش و پرورش؛ 🔸 میز کار اجرای رتبه بندی در وزارت آموزش و پرورش تشکیل شد 🎙️ به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام نشست هماهنگی شورای معاونان وزارت با شورای معاونان ادارات کل آموزش و پرورش استان ها با محوریت فرآیند اجرایی رتبه بندی به […]

با دستور وزیر آموزش و پرورش؛

🔸 میز کار اجرای رتبه بندی در وزارت آموزش و پرورش تشکیل شد

🎙️ به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام نشست هماهنگی شورای معاونان وزارت با شورای معاونان ادارات کل آموزش و پرورش استان ها با محوریت فرآیند اجرایی رتبه بندی به صورت مجازی برگزار شد.

👈یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در این جلسه رتبه بندی را فرصتی برای ارتقاء نظام تعلیم و تربیت، صلاحیت های معلمی و معیشت معلمان دانست و بر اهمیت اجرای دقیق رتبه بندی در سطح استان تاکید کرد و هیأت ممیزه های استانی را به توجیه نحوه ی اجرا و تسریع در روند اقدامات مأمور کرد.
🔷 وزیر آموزش و پرورش اضافه کرد؛ با تصویب نهایی آیین نامه رتبه بندی در دولت روند اجرایی شدن این قانون شروع شده است.

شایان ذکر است میز کار رتبه بندی با حضور مدیران کل حوزه های فناوری، برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی و سنجش و پایش کیفیت آموزشی در سطح ستاد تشکیل شده است.

گفتنی است؛ در این جلسه مدیران مرکز فناوری، برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی و سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت هر کدام قسمت های مختلف اجرایی شدن آخرین ویرایش تصویب شده رتبه بندی در دولت تشریح کردند.

نحوه‌ی انتخاب و فعالیت ارزیابان حرفه ای در استان ها، اعمال آخرین مدرک تحصیلی برای اجرای رتبه بندی، انجام خوداظهاری برای تکمیل فرم های فردی، تکمیل روند امتیازبندی و قرارگرفتن هریک از همکاران در رتبه های مختلف به صورت سامانه ای و….. از جمله مهم‌ترین موارد مطرح شده در این نشست مجازی بود.

1/5 (1 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

  1. تو رو بخدا تا کی معلما رو احمق فرض میکنید؟ وزیر و دارودستەست شماهمە مضحکەی دست معلما هستید باور بفرمایید

    به این نظر امتیاز بده