نتایج آزمون آموزگاری آموزش و پرورش اعتراضات زیادی را به دنبال داشته‌ است.

نتایج آزمون آموزگاری آموزش و پرورش اعتراضات زیادی را به دنبال داشته‌ است.

ملاک به‌‌کارگیری معلمان بازنشسته در آموزش و پرورش اعلام شد
💢نتایج آزمون آموزگاری آموزش و پرورش اعتراضات زیادی را به دنبال داشته‌ است. 👤نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خواستار ورود وزارت آموزش و پرورش و سازمان اداری و استخدامی به موضوع نتایج آزمون آموزگاری و رسیدگی به اعتراضات نسبت به این موضوع شد. 👤وی اظهار کرد طی ۳ روز گذشته نتایج […]

💢نتایج آزمون آموزگاری آموزش و پرورش اعتراضات زیادی را به دنبال داشته‌ است.

👤نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خواستار ورود وزارت آموزش و پرورش و سازمان اداری و استخدامی به موضوع نتایج آزمون آموزگاری و رسیدگی به اعتراضات نسبت به این موضوع شد.

👤وی اظهار کرد طی ۳ روز گذشته نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش در بخش آموزگاری اعلام شده است که اعتراضات زیادی را به دنبال داشته است.

👤او تاکید کرد بر خلاف اصول ،۳، ۲۸ و ۳۰ قانون اساسی متاسفانه در مجموع سازمان اداری استخدامی کشور و همچنین وزارت آموزش و پرورش شرایط بسیار حساسی نیاز به نیروی انسانی احساس نمیشود.

👤این نماینده مجلس عنوان
کرد: در نتایج اعلام شده اعتراضات به دو موضوع است؛ یکی محاسبه نمره حداقل و دیگر اینکه ۶۰ درصد ارزیابی نتایج این آزمون به کانونهای ارزیابی که مجموعه های انسانی هستند سپرده شده است وزارت آموزش و پرورش و سازمان اداری استخدامی باید خطای انسانی که رخ داده و دلخوری بسیاری که ایجاد شده را جبران نمایند.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت