نتایج انتخاب و انتصاب مدیران مدارس تا اوایل مرداد اعلام می شود

مشاور وزیرآموزش و پرورش در ستاد راهبردی مدرسه‌محوری: نتایج انتخاب و انتصاب مدیران مدارس تا اوایل مرداد اعلام می شود   مشاور وزیر آموزش و پرورش در ستاد راهبردی مدرسه‌محوری با تشریح فرایند انتخاب وانتصاب مدیران از اعلام نتایج نهایی تا اوایل مرداد خبر داد. به گزارش معاونت روابط [...]
مشاور وزیرآموزش و پرورش در ستاد راهبردی مدرسه‌محوری:
نتایج انتخاب و انتصاب مدیران مدارس تا اوایل مرداد اعلام می شود
 
مشاور وزیر آموزش و پرورش در ستاد راهبردی مدرسه‌محوری با تشریح فرایند انتخاب وانتصاب مدیران از اعلام نتایج نهایی تا اوایل مرداد خبر داد.

به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش، فریبرز حمیدی در خصوص فرایند انتخاب و انتصاب مدیران اظهار کرد: بر اساس فرایندی که برای انتخاب و انتصاب مدیران در نظر گرفتیم آزمونی ویژه داوطلبان مدیریت مدارس برگزار شد و طبق ضوابط مدیران باید حداقل ۶۰درصد از نمره را کسب کنند  تا به مرحله بعد برسند.

وی ادامه داد: داوطلبانی که حداقل ۱۲۰نمره از ۲۰۰نمره آزمون کتبی را کسب کنند می توانند در مصاحبه شرکت کنند، بنابراین افرادی کمتر از این حد نصاب امکان حضور در مصاحبه را ندارند.

حمیدی شائبه شرکت برخی افراد مردودی در آزمون، در مرحله بعد را منتفی دانست و تصریح کرد: چنین موضوعی امکان پذیر نیست زیرا که فرایند انتخاب در سامانه انجام می‌شود و اگر کسی کمتر از نمره حد نصاب را داشته باشد سامانه او را برای ورود به مرحله مصاحبه معرفی نمی‌کند.

وی تصریح کرد: ۴۰۰نمره برای مصاحبه در نظر گرفته شده است بنابراین پذیرفته شدگان آزمون کتبی در مرحله مصاحبه مهارت‌های تجربی، روان شناختی و حرفه‌ای خود را در برابر ناظران آشنا به دوره‌های تحصیلی، تبیین می‌کنند.

مشاور وزیر آموزش و پرورش در ستاد راهبردی مدرسه‌محوری از اتمام فرایند مصاحبه تا ۲۰تیر ماه خبر داد و افزود: بعد از انجام مصاحبه و همچنین بررسی‌های لازم، اوایل مرداد ماه نتایج اعلام و پذیرفته شدگان حکم مدیریت خود را دریافت خواهند کرد.

وی درباره چگونگی توزیع مدیران در مدارس گفت: در صورتی برای پست مدیریت مدرسه‌ای چند متقاضی وجود داشته باشد فردی به عنوان مدیر منصوب خواهد شد که نمرات آزمون کتبی، مصاحبه و سوابق بهتری داشته باشد.

حمیدی خاطرنشان کرد: فرایند انتخاب و انتصاب مدیران مدارس برای تمام مدارس کشور به جز مدارس غیردولتی انجام می‌شود و مدیران شایسته مبتنی بر صلاحیت‌های تخصصی و حرفه‌ای برای اداره مدرسه به کار گرفته می‌شوند

0/5 ( 0 نظر )
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟
سوالات ازمون رتبه بندی2.3.4.5 از لینک پرداخت زیر کلیک کنید پرداخت آنلاین

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

  1. امروز من مصاحبه داشتم با نمره ۱۲/۴ ولی همکاری پرسیدم گفت ۹ گرفتم ، کرمان ، همش پارتی بازی هست تو مصاحبه ، من که نمرم بیشتر بود، چرا کسی که نمره کتبی قبول نشده بود ولی چون سابقه کار داشت دعوت شده بود ، پس من جوون که هیچ وقت بهم توجه نمیشه و پارتی ندارم باید چه کنم ، بعد کدوم سامانه هست که قبول نشی از کتبی اجازه نمیده به مرحله بعد بری بگید منم بدونم ، تو ال تی ام اس که نمره زده همچین چیزی نیست ، مسخره بود

    به این نظر امتیاز بده

پیشنهاد

پشتیبانی سایت