نحوه استعلام دهک بندی یارانه با کد ملی و موبایل

نحوه استعلام دهک بندی یارانه با کد ملی و موبایل

دهک
استعلام دهک بندی خانوار با کد ملی سرپرست از طریق سایت، تلفن گویا و کد دستوری استعلام دهک خانوار با کد ملی، یکی از موارد مورد نیاز افراد بوده که برای اطلاع از دهک خود می‌توانند از دو روش سامانه مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها که به سامانه دهک بندی یارانه نیز شناخته […]

استعلام دهک بندی خانوار با کد ملی سرپرست از طریق سایت، تلفن گویا و کد دستوری

استعلام دهک خانوار با کد ملی، یکی از موارد مورد نیاز افراد بوده که برای اطلاع از دهک خود می‌توانند از دو روش سامانه مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها که به سامانه دهک بندی یارانه نیز شناخته می شود به نشانی اینترنتی my.gov.ir و یا استفاده از تلفن گویا ،استعلام دهک خانوار با کد ملی را بگیرند. افراد می توانند با وارد کردن کد ملی خود دهک خود را مشاهده کرده و یا به آن اعتراض نماید و ما در این مقاله قصد داریم استعلام دهک خانوار با کد ملی از هر دو روش را برای شما شرح دهیم. اگر نیاز به دانستن دهک خانوار خود هستید تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

برای استعلام دهک خانوار با کد ملی دو راه وجود دارد که افراد می توانند از طریق سامانه my.gov.ir و یا شماره گویای ۰۹۲۰۰۰۰۶۳۶۹ اقدام نمایند.

استعلام دهک خانوار با کد ملی سرپرست از طریق سامانه

برای استعلام دهک خانوار با کد ملی از طریق سامانه my.gov.ir باید مراحلی را طی نمایید که ما به صورت گام به گام این مراحل را برای شما شرح خواهیم داد.

برای استعلام دهک خانوار با کد ملی مراحل زیر را طی نمایید:

 1. ورود به سامانه حمایت

  ابتدا وارد سامانه مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها به نشانی اینترنتی hemayat.mcls.gov.ir شوید. سپس مطابق تصویر زیر بر روی گزینه ورود/ثبت نام کلیک نمایید.

  دهک

 2. ورود از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند

  در پنجره باز شده روی ورود از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند کلیک کنید تا به آدرس https://sso.my.gov.ir/login منتقل شوید.

  دهک۱

 3. وارد کردن شماره همراه

  در این صفحه (تب ورود با رمز یکبار مصرف فعال باشد) شماره همراه سرپرست خانوار و تصویر امنیتی را تکمیل نمایید و روی ارسال رمز یکبار مصرف بزنید تا کد تایید به شماره موبایل ارسال شود.

  دهک۲

 4. وارد کردن رمز یکبار مصرف

  رمز یکبار مصرف ۵ رقمی ارسال شده به شماره موبایل سرپرست خانوار را در فیلد مربوطه وارد نمایید تا به داشبورد پنجره ملی خدمات دولت هوشمند وارد شوید. در صورتی که پیامک دریافت نکردید بعد از مدت زمان نشان داده شده مجددا درخواست بدهید.

  دهک۳

 5. ورود به داشبورد پنجره ملی خدمات دولت هوشمند

  در صفحه باز شده روی مشاهده وضعیت مشمولیت یارانه و ثبت درخواست مطابق تصویر زیر کلیک کنید.

  دهک4

 6. مشاهده دهک بندی خانوار

  با کلیک بر روی مشاهده وضعیت مشمولیت یارانه و ثبت درخواست پنجره ای مطابق تصویر زیر برای شما باز می شود که شامل دهک بندی شماست.

  دهک5

 7. بازگشت به سایت حمایت جهت مشاهده آمار خانوار و درخواست بازبینی

  در مرحله قبل روی لینک hemayat.mcls.gov.ir کلیک کنید تا به سایت حمایت منتقل شوید. حال می توانید آمار درآمدی و گردش مالی و … خود را مشاهده نمایید. در صورت اعتراض به دهک بندی خود روی درخواست بازبینی کلیک کنید.

  دهک ۶

نحوه استعلام دهک خانوار با شماره گویا

یکی دیگر از راه های استعلام دهک خانوار، استفاده از شماره تلفن گویا می باشد که برای استعلام باید ابتدا با شماره ۰۹۲۰۰۰۰۶۳۶۹ تماس گرفته و سپس کد ملی سرپرست خانوار را به همراه شماره تلفن سرپرست خانوار را وارد نمایید. تا از دهک بندی خانوار خود مطلع شوید. 

فراموش نکنید استعلام دهک خانوار با کد ملی از طریق شماره گویا باید حتما شماره همراهی را وارد نمایید که به نام شخص سرپرست خانوار می باشد.

شماره استعلام دهک بندی یارانه با کد دستوری

تمامی اشخاص می‌توانند جهت کسب اطلاع از آخرین وضعیت یارانه خانوار، کد دستوری #کد ملی*۴۳۸۵۷*۴* (ستاره ۴ ستاره ۴۳۸۵۷ ستاره کد ملی مربع) را با شماره تلفن همراه به‌نام خود شماره‌گیری کنند.

دهک۷

دهک۸

 

۰/۵ (۰ نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت