نحوه برگزاری دهمین مرحله کشوری جشنواره نوجوان سالم

نحوه برگزاری دهمین مرحله کشوری جشنواره نوجوان سالم دهمین مرحله کشوری جشنواره نوجوان سالم به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران برگزار خواهد شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی، دهمین مرحله کشوری جشنواره نوجوان سالم به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران […]

نحوه برگزاری دهمین مرحله کشوری جشنواره نوجوان سالم

دهمین مرحله کشوری جشنواره نوجوان سالم به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی، دهمین مرحله کشوری جشنواره نوجوان سالم به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران برگزار خواهد شد.

علاقمندان برای شرکت در این جشنواره از طریق شبکه شاد از ۱۹ تا ۲۳ تیر۱۴۰۰ می توانند آثار خود را ارسال کنند. دستورالعمل نحوه دریافت آثار متعاقبا اعلام خواهد شد.

در همین راستا جلسه ای در سالن جلسات معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش با حضور نادر منصور کیایی، معاون امور مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی، سید مجتبی هاشمی، معاون پرورشی و فرهنگی شهرستان های تهران و سایر اعضاء به منظور برنامه ریزی هماهنگی و چگونگی اجرا و زمان بندی جشنواره برگزار شد.

در این جلسه اداره کل شهرستان های تهران بعنوان دبیرخانه برگزاری جشنواره نوجوان سالم آمادگی خود را برای هرچه باشکوه تر برگزار شدن دهمین جشنواره اعلام کرد.

این جشنواره در محورهای؛ فعالیت های دانش آموزی، ابتکارات مدرسه محور و ابتکارات اجتماع محور ( با تاکید بر پروژه های کوچک یاریگران زندگی ) در راستای پیش گیری از آسیب های اجتماعی دانش آموزان برگزار می شود.

0/5 (0 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

پشتیبانی سایت