نحوه ثبت نام واکسن کرونا برای رانندگان اسنپ و تپ سی

تزریق
نحوه ثبت نام واکسن کرونا برای رانندگان اسنپ و تپ سی ثبت نام واکسن کرونا برای رانندگان حمل و نقل عمومی از جمله رانندگان اتوبوس و قطار و تاکسی و تاکسی های اینترنتی (اسنپ و تپ سی) از امروز آغاز شد و به گفته جهانپور همه این افراد می توانند برای قبت نام واکسن به […]

نحوه ثبت نام واکسن کرونا برای رانندگان اسنپ و تپ سی

ثبت نام واکسن کرونا برای رانندگان حمل و نقل عمومی از جمله رانندگان اتوبوس و قطار و تاکسی و تاکسی های اینترنتی (اسنپ و تپ سی) از امروز آغاز شد و به گفته جهانپور همه این افراد می توانند برای قبت نام واکسن به سامانه وزارت بهداشت به آدرس https://salamat.gov.ir/ مراجعه کنند و طبق نوبت دهی به مراکز واکسیناسیون مشخص شده مراجعه کنند.

ثبت نام واکسن کرونا برای رانندگان اسنپ و تپ سی در کنار سایر شبکه حمل و نقل عمومی یکی از درخواست های پرتکرار از طرف مردم بود که با توجه به حجم بالای جابجایی مسافر توسط تاکسی های اینترنتی در صورت واکسیناسیون رانندگان تاکسی های اینترنتی، میزان شیوع کرونا کاهش خواهد یافت.

به گفته سرپرست اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل بار شهرداری کشور اطلاعات این افراد از طریق نهادها و شرکت های مربوطه به وزارت بهداشت منتقل شده و سایت سلامت آمادگی ثبت درخواست تزریق واکسن از طرف این اصناف را دارد. همچنین مسئولیت هماهنگی با دانشگاه های علوم پزشکی شهرها نیز بر عهده دفاتر حمل و نقل بار شهرداری ها است. در ادامه نحوه ثبت نام واکسن کرونا برای رانندگان اسنپ و تپ سی آمد است.

شایان ذکر ایت در حال حاضر تمام گروه های سنی متولد ۱۳۴۷ به قبل در کل کشور و متولدین ۱۳۵۷ به قبل در استانهای بوشهر، خراسان جنوبی، خوزستان، سیستان و بلوچستان، کرمان ، قم و هرمزگان برای تزریق واکسن کوید ۱۹ فراخوانده شده اند.

آدرس سامانه ثبت نام واکسن کرونا
آدرس سامانه ثبت نام واکسن کرونا https://salamat.gov.ir/ است و همه کسانی که می خواهند برای تزریق واکسن اقدام کنند حتما باید قبل از مراجعه به این سایت مراجعه کنند و طبق نوبت دهی به مراکز مشخص شده مراجعه کنند تا از تجمع و شیوع بیشتر کرونا جلوگیری شود.

نحوه ثبت نام واکسن کرونا
برای ثبت نام و نوبت دهی واکسن کرونا ابتدا وارد سایت https://salamat.gov.ir/ شوید. در این صفحه باید روی گزینه ثبت نام واکسن کلیک کنید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت