نحوه ثبت نام یارانه جدید ۱۴۰۱ – آدرس فرم و سایت یارانه جدید ۱۴۰۱

نحوه ثبت نام یارانه جدید 1401
نحوه ثبت نام یارانه جدید ۱۴۰۱ – آدرس فرم و سایت یارانه جدید ۱۴۰۱ -آدرس لینک ثبت نام  یارانه جدید۱۴۰۱       بر اساس اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، ثبت‌نام از متقاضیان دریافت یارانه برای افراد جامانده آغاز شد. ثبت‌نام از متقاضیان دریافت یارانه شامل افراد جدید و جامانده در راستای تکلیف مقرر در جزء […]

نحوه ثبت نام یارانه جدید ۱۴۰۱ – آدرس فرم و سایت یارانه جدید ۱۴۰۱

نحوه ثبت نام یارانه جدید 1401
نحوه ثبت نام یارانه جدید ۱۴۰۱
-آدرس لینک ثبت نام  یارانه جدید۱۴۰۱

 

 

 

بر اساس اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، ثبت‌نام از متقاضیان دریافت یارانه برای افراد جامانده آغاز شد.

ثبت‌نام از متقاضیان دریافت یارانه شامل افراد جدید و جامانده در راستای تکلیف مقرر در جزء ۱ بند ص تبصره ۱ قانون بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور و در راستای مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها از سوی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها آغاز شد.

سرپرستان خانوارهایی که تاکنون از گرفتن یارانه جامانده‌اند و یا متقاضی جدید دریافت یارانه می‌باشند، ابتدا لازم است برای کسب اطلاع از آخرین وضعیت ثبت‌نام خود کد دستوری #کد ملی*۴۳۸۵۷*۴* را شماره‌گیری نمایند و سپس با مراجعه به آدرس اینترنتی my.gov.ir نسبت به ثبت درخواست برقراری یارانه خانوار خود اقدام کنند. متقاضیان برای ثبت‌نام، نیازی به مراجعه حضوری به هیچ سازمانی را ندارند.

زمان ثبت‌نام از متقاضیان جدید یارانه و جامانده بر اساس آخرین رقم سمت راست کد ملی در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ۲۷ و ۲۸ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ برای اعداد زوج و همچنین روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ برای اعداد فرد از طریق این درگاه می‌باشد.

درصورتی که این متقاضیان به‌هردلیلی موفق به انجام ثبت‌نام در روزهای یادشده نشوند، می‌توانند در روز شنبه ۳۱ اردیبهشت‌ و یکشنبه ۱ خرداد ماه ۱۴۰۱ نسبت به ثبت‌نام خانوار خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است ثبت‌نام پس از این تاریخ متوقف نخواهد شد و تاریخ جدید برای افرادی که در زمان مقرر موفق به ثبت‌نام نشوند، متعاقباً اعلام می‌شود.

برای ثبت‌نام در اختیار داشتن شماره همراه به نام سرپرست خانوار، کد ملی، کد پستی، تاریخ تولد و شماره شبای بانک مربوط به سرپرست خانوار ضروری است.

بدیهی است، پس از ثبت‌نام کلیه اطلاعات سرپرستان جهت تعیین دهک به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارسال می‌گردد که در صورت واجد شرایط بودن متقاضی، یارانه معوقه مطابق با دهک خانوار مربوطه از اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

معترضین به دهک‌بندی اعلام‌شده و یا قطع یارانه اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ کماکان باید از طریق آدرس اینترنتی hemayat.mcls.gov.ir وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعتراض خود را ثبت و پیگیری نمایند.

بر اساس این فراخوان، افرادی که در اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ بر اساس اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مشمول دریافت یارانه قرار گرفته‌اند، نیازی به ثبت‌نام مجدد یا مراجعه به درگاه‌های اعلام‌شده ندارند.

0/5 (0 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

 1. سلام من متاهل هستم و تحت نظر بهزیستی همسرم و فرزندم یانه بگیر هستن اما من نه هرچقد تو سایت میرم ثبت نام میکنم نمیشه لطفا راهنمایی کنید آیا میشه به کافینت یا پلیس +۱۰مراجعه کرد

  به این نظر امتیاز بده
 2. قبلا از یارنه بگیران حذف شدم درحالیکه دوقلو دخترانم تحت تکفلم بودند ودرحال حاضرازدواج کرده اند وهرچه وارد سایت میشوند نمی توانندثبت نام کنند همچنین ازطریق پلیس +۱۰ هم موفق به ثبت نام نشدند چاره کار چیست وچگونه میتوانند ثبت نام کنند.باسپاس وتشکر از راهنمائیتان.

  به این نظر امتیاز بده
 3. قبلا از یارنه بگیران حذف شدم درحالیکه دوقلو دخترانم تحت تکفلم بودند ودرحال حاضرازدواج کرده اند وهرچه وارد سایت میشوند نمی توانندثبت نام کنند همچنین ازطریق پلیس +۱۰ هم موفق به ثبت نان نشدند چاره کار چیست وچگونه میتوانند ثبت نام کنند.باسپاس وتشکر از راهنمائیتان.

  به این نظر امتیاز بده
 4. سلام . بنده از سال ۹۲ خودم یارانه میگیرم و از سال ۹۲ ازدواج کردم .همسرم و فرزندم یارانه نمیگیرند .یارنه خودم هم به حساب پدرم ریخته میشه من باید چیکار کنم که فرزند وهمسرمم زیر پوشش بنده یارانه بگیرند

  به این نظر امتیاز بده
  1. سلام . بنده از سال ۹۲ خودم یارانه میگیرم و از سال ۹۲ ازدواج کردم .همسرم و فرزندم یارانه نمیگیرند .یارنه خودم هم به حساب پدرم ریخته میشه من باید چیکار کنم که فرزند وهمسرمم زیر پوشش بنده یارانه بگیرند

   پاسخ مراحل جدا سازی

   به پلیس +۱۰ مراجعه کنید اصل مدارک عقد نامه وشناسنامه تحویل بدهید وسپس به بانک مراجعه کنید تا یارانه شما جدا شود

   به این نظر امتیاز بده
پشتیبانی سایت