نحوه گروه بندی همکاران در سامانه ltms جهت شرکت در آزمون رتبه بندی

🛑نحوه گروه بندی همکاران در سامانه ltms جهت شرکت در آزمون رتبه بندی #اطلاعیه_مهم همکاران محترم با سلام و احترام پیرو اطلاعیه شماره ۳۰۷۱۸ مورخ ۱۴ / ۰۴ / ۱۳۹۹ در خصوص چهار گروه ایجاد شده بر روی سامانه ltms جهت برگزاری آزمون مرحله دوم نحوه گروه بندی مطابق جدول ذیل اعلام می گردد. [...]

🛑نحوه گروه بندی همکاران در سامانه ltms جهت شرکت در آزمون رتبه بندی
#اطلاعیه_مهم
همکاران محترم
با سلام و احترام
پیرو اطلاعیه شماره ۳۰۷۱۸ مورخ ۱۴ / ۰۴ / ۱۳۹۹ در خصوص چهار گروه ایجاد شده بر روی سامانه ltms جهت برگزاری آزمون مرحله دوم نحوه گروه بندی مطابق جدول ذیل اعلام می گردد.

#گروه_۱ ) همکاران شاغل در دوره تحصیلی ابتدایی که دارای رشته شغلی ۱۰۱ می باشند و ابلاغ آنها دقیقا در مقطع ابتدایی می باشد.

#گروه_۲ ) سایر همکاران شاغل در دوره تحصیلی ابتدایی که ابلاغ آنها در مقطع ابتدایی می باشد . این گروه تحت عنوان کارکنان اداری واحد آموزشی می باشند.

#گروه_۳ ) همکاران شاغل در دوره تحصیلی متوسطه اول و دوم ( نظری ، فنی حرفه ای و کاردانش و …) که دارای رشته شغلی ۱۰۲ و ۱۰۳ می باشند و ابلاغ آنها دقیقا در مقطع متوسطه اول و دوم می باشد .

#گروه_۴ ) سایر همکاران شاغل در دوره تحصیلی متوسطه اول و دوم که ابلاغ آنها در مقطع متوسطه می باشد . این گروه تحت عنوان کارکنان اداری واحد آموزشی می باشند.

تذکر ۱: آزمون فقط از طریق موبایل انجام خواهد شد و همکاران می بایست از طریق گوشی موبایل وارد سامانه ltms.medu.ir گشته و آزمون خود را به انجام برسانند.

تذکر۲: زمان بندی آزمون ها بر روی سامانه ltms اعلام شده است لذا همکاران دقت نمایند که در زمان مقرر وارد سایت شوند .

اداره کل امور اداری و تشکیلات

3/5 ( 1 نظر )
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

  1. چه زمانی ایرادات نگارش رتبه بندی مدیران مجتمعهای ورزشی ودارالقران رفع میشه

    به این نظر امتیاز بده
پشتیبانی سایت