نوری: بچه‌ها را قانع کنید در مدارس حضور یابند

ارائه «کارت واکسن» برای شرکت در «امتحانات حضوری» الزامی نیست
نوری: بچه‌ها را قانع کنید در مدارس حضور یابند وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد اکنون که مدارس بازگشایی شده بچه‌ها را قانع کنید در مدارس حضور یابند، دانش‌آموزان دچار آثار ناگوار و پیامدهای پس از سانحه می‌شوند. یوسف نوری روز پنجشنبه در اولین سفر رسمی استانی خود در جلسه شورای آموزش و پرورش استان […]

نوری: بچه‌ها را قانع کنید در مدارس حضور یابند

وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد اکنون که مدارس بازگشایی شده بچه‌ها را قانع کنید در مدارس حضور یابند، دانش‌آموزان دچار آثار ناگوار و پیامدهای پس از سانحه می‌شوند.

بچه‌ها را قانع کنید در مدارس حضور یابند
یوسف نوری روز پنجشنبه در اولین سفر رسمی استانی خود در جلسه شورای آموزش و پرورش استان کرمانشاه در سرسرای شهدای دولت استانداری اظهار کرد: ما باید با جدیت تمام بحث رتبه‌بندی معلمان را پیگیری کنیم و اگر فرهنگیان در این خصوص ابهامی دارند با نمایندگان مجلس شورای اسلامی بحث و تبادل نظر کنند.

وی ادامه داد: در این شرایط اگر تعدادی افراد در قالب تشکل‌هایی ‌بیایند خدای نکرده موج سواری کنند و از احساسات پاک معلمان ما استفاده کنند خوب نیست.

وی با بیان این‌که معلمان ما محترم، زاهد، ساده زیست و قانع هستند، گفت: معلم ما بالاترین کار مفید را دارد معلم ما در ایام کرونا از تبلت و خانه خودش برای تدریس دانش‌آموزان استفاده کرد که دانش‌آموزش جا نمانند و این کار قابل احترام و ستایش است.

وزیر آموزش و پرورش با بیان این‌که در بحث کرونا کارکنان علوم پزشکی و معلمان خیلی زحمت کشیدند، افزود: الان که مدارس بازگشایی شده بچه‌ها را قانع کنید در مدارس حضور یابند، دانش‌آموزان دچار آثار ناگوار و پیامدهای پس از سانحه می‌شوند الان کارکنان ادارات کل باید بخش‌های مشاوره، مددکاری و روانشناسی را فعال کنند تا بچه‌ها را برای تطیبق با وضع جدید کمک کنند.

وی گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی، آموزش و پرورش را قاعده نظام می‌دانند چون آموزش پرورش مهمترین کانون تربیت نیروی انسانی است و توفیق همه کشورها در سایه نیروی انسانی است.

نوری در ادامه با بیان این‌که شورای آموزش و پرورش جای مردمی سازی آموزش و پرورش است، گفت: این شورا از سال ۱۳۸۲ با مصوبه مجلس شورای اسلامی شروع به کار کرد در آن زمان قرار بر این بود براساس قانون بیاید تمرکز زدایی کند چون هم در استان هم در شهرستان و هم در منطقه حضور داشت.

وی با اعلام این‌که تا زمانی که این تمرکز زدایی اتفاق نیفتد ما نمی‌توانیم سازگار با محیط برنامه‌ریزی داشته باشیم، افزود: آموزش و پرورش امکانات خوبی در بحث مالی دارد تمام اعتبارات این سازمان خارج از شمول است که هر جور خواستیم هزینه کنیم چون اختیارش با ما است.

وزیر آموزش و پرورش، همچنین بر استفاده درست از مراکز آموزشی تاکید کرد و گفت: ما باید از فضاهایی که در اختیار داریم بهره برداری درست و بهتری داشته باشیم و برای ایجاد درآمد آنها را تبدیل به احسن کنیم.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد امتیاز: 1

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت