نکات مهم در خصوص بیمه تکمیلی درمان سال ۱۴۰۳_۱۴۰۲

نکات مهم در خصوص بیمه تکمیلی درمان سال ۱۴۰۳_۱۴۰۲

بیمه-درمان-تکمیلی
فرهنگیان شاغل متقاضی عضویت جدید در بیمه تکمیلی دانا جهت ثبت نام می توانند از طریق لینک زیر با ورود کاربری و رمز عبور اقدام به ثبت نام نمایند: نام کاربری: کدملی رمز عبور:کد پرسنلی https://totalapp2.dana-insurance.ir/Sepad1/ ثبت نام تا پنجم مرداد امکان پذیر است. پس از ثبت اطلاعات و ثبت پیامک تایید اطلاعات در سامانه […]

فرهنگیان شاغل متقاضی عضویت جدید در بیمه تکمیلی دانا جهت ثبت نام می توانند از طریق لینک زیر با ورود کاربری و رمز عبور اقدام به ثبت نام نمایند:
نام کاربری: کدملی
رمز عبور:کد پرسنلی

https://totalapp2.dana-insurance.ir/Sepad1/
ثبت نام تا پنجم مرداد امکان پذیر است.

پس از ثبت اطلاعات و ثبت پیامک تایید اطلاعات در سامانه فوق توسط همکار، بیمه شدگان با پیغام در انتظار تایید رفاه منطقه مواجه خواهید شد،که متقاضیان محترم در این مرحله می بایست تا تایید کارشناسی تعاون و پس از آن تایید بیمه شکیبایی نموده تا اینکه اطلاعات ایشان توسط،بیمه نیز تایید شود تا درنهایت بتوانند از بیمه تکمیلی استفاده نمایند.
متقاضیان حذف و اضافه وارد سامانه نشوند و به صورت حضوری فرم های افزایش یا کاهشی یا انصراف را تکمیل نمایند. همکاران محترم دقت فرمایید قانون شرط خانوار در ثبت نام بیمه تکمیلی دانا وجود دارد(یعنی باید تمام اعضا خانواده بیمه شوند درغیر این صورت شما مجاز به ثبت نام نمی باشید.)
همکارانی که سال قبل تحت پوشش بیمه تکمیلی دانا بوده اند و قصد تمدید بیمه تکمیلی خود و افراد تحت تکفل را دارند، بیمه ایشان بصورت خودکار تمدید گردیده است.
افرادی که قصد انصراف از بیمه تکمیلی را دارند شخصاً و حضوراً برای پر کردن فرم مربوطه به کارشناسی تعاون و امور رفاهی مراجعه کنند.

همکاران خانم که قصد عضویت جدید دارند و همچنین فرزندان خود را می خواهند بیمه تکمیلی نمایند باید صفحات اول و دوم شناسنامه خود و فرزندان را بارگذاری نمایند.
داشتن بیمه تکمیلی منوط به داشتن بیمه پایه درمانی می باشد.
 شرط بیمه نمودن خانواده شرط کل خانوار می باشد و بیمه کردن گزینشی خانواده مگر در موارد استثنای اعلامی میسور نخواهد بود.

محدودیت سنی در مورد بیمه کردن فرزندان وجود ندارد.(مشروط به عدم ازدواج و اشتغال)

همکار خانم می تواند: ۱-خود به تنهایی ۲- خود و فرزندان ۳- خود، فرزندان و همسر ۴- خود، فرزندان، همسر و پدر و مادر را بیمه نماید.

همکار آقا در صورت متاهل بودن، به تنهایی امکان بیمه شدن ندارد.

 در صورت بیمه نمودن پدر و مادر (درصورتیکه هر دو در قید حیات باشند) می بایست هر دو بیمه شوند.

 خدمت سربازی اشتغال محسوب شده و می بایست از بیمه تکمیلی حذف شوند.

 امکان کاهش یا افزایش در طی قرارداد (به استثنا موارد خاص: تولد، ازدواج، استخدام جدید، اشتغال، فوت، بازنشستگی، اخراج، انفصال ) وجود ندارد.
✅محدودیتی در بیمه شدن بازنشستگان آتی( در طول قرارداد ) وجود ندارد ولی به محض ابلاغ بازنشستگی ، در صورت تمایل بیمه شده به ادامه پوشش بیمه ای ، بایستی مانده حق بیمه تمامی اعضای خانواده تا پایان قرارداد به صورت یکجا و کامل توسط متقاضی به شرکت بیمه پرداخت گردد.

۰/۵ (۰ نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت