هدیه دولت به مادران به مناسبت روز مادر

هدیه دولت به مادران به مناسبت روز مادر

هدیه دولت به مادران به مناسبت روز مادر؛ یک میلیون
هدیه دولت به مادران به مناسبت روز مادر؛ یک میلیون ۱۳ دی ماه روز مادر سال ۱۴۰۳ است. دولت امسال تصمیم گرفته است به عنوان هدیه روز مادر از طرح یسنا رونمایی کند که بر اساس آن حساب مادران شیرده ۴۰۰ الی یک میلیون تومان شارژ خواهد شد. این طرح برای مادران شیرده (دارای فرزند […]

هدیه دولت به مادران به مناسبت روز مادر؛ یک میلیون
۱۳ دی ماه روز مادر سال ۱۴۰۳ است. دولت امسال تصمیم گرفته است به عنوان هدیه روز مادر از طرح یسنا رونمایی کند که بر اساس آن حساب مادران شیرده ۴۰۰ الی یک میلیون تومان شارژ خواهد شد.

این طرح برای مادران شیرده (دارای فرزند زیر ۲ سال) در دهک یک درآمدی در ۸ استان کهگیلویه و بویراحمد، خراسان‌جنوبی، ایلام، خراسان‌شمالی، گلستان، فارس، هرمزگان و لرستان، با ارائه سبد غذایی رایگان مشتمل بر اقلام معین و مورد تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به مبلغ ۴۰۰ هزار تومان(شامل لبنیات، پروتئین، حبوبات و غلات ) تا پایان سال در بستر کالابرگ الکترونیکی با شارژ حساب یارانه سرپرستان خانوار و به گفته فرهنگیان صدوبیست با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بنیاد کرامت رضوی آستان قدس رضوی، قرارگاه محرومیت‌زدایی امام‌ حسن مجتبی(ع) و بنیاد پانزده خرداد اجرا می‌شود. اعتبار کل طرح حدود ۱۱۰ میلیارد تومان بوده که به‌طور ماهیانه و به مدت ۶ ماه در بستر کالابرگ الکترونیکی به ۲۷ هزار مادر مشمول(۲۲ هزار مادر شیرده) اختصاص خواهد یافت.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۲.۶ / ۵. تعداد امتیاز: ۸

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

  1. سلام. عجب هدیه ای. هزارتا شرط گذاشته براش. بعد هم ۴۰۰ تومان. دهک یک باشی – چندتا استان – و …. طرف هم امروز ۵ میلیون هدیه روز زن میگیره بدون اینکه عزراییل بفهمه!

    به این نظر امتیاز بده
پشتیبانی سایت