هشدار هواشناسی به آلودگی شهر اصفهان از شنبه تا سه شنبه آیا مدارس تعطیل می شود

هشدار هواشناسی به آلودگی شهر اصفهان از شنبه تا سه شنبه آیا مدارس تعطیل می شود

تعطیلی مدارس هفته آینده
هشدار هواشناسی به آلودگی شهر اصفهان از شنبه تا سه شنبه آیا مدارس تعطیل می شود به گزارش کارگزین خبر /اداره کل هواشناسی استان اصفهان در باره شرایط پایداری و افزایش غلظت آلاینده های جوی از روز جمعه تا سه شنبه هفته آینده در استان “هشدار زرد” صادر کرد. بر اساس هشدار مرکز پیش‌بینی سازمان […]

هشدار هواشناسی به آلودگی شهر اصفهان از شنبه تا سه شنبه آیا مدارس تعطیل می شود

به گزارش کارگزین خبر /اداره کل هواشناسی استان اصفهان در باره شرایط پایداری و افزایش غلظت آلاینده های جوی از روز جمعه تا سه شنبه هفته آینده در استان “هشدار زرد” صادر کرد.

بر اساس هشدار مرکز پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور، رنگ زرد برای آگاهی بخشی، رنگ نارنجی برای حفظ آمادگی و رنگ قرمز برای اقدام است.

هواشناسی اصفهان روز پنجشنبه با صدور اطلاعیه‌ای از شرایط پایداری، غبارآلودگی، افزایش غلظت آلاینده‌های جوی، کاهش دید افقی و کیفیت هوا به ویژه در نیمه اول روز، از روز جمعه تا روز سه شنبه هفته آینده در کلانشهر اصفهان، شهرهای صنعتی و پرجمعیت استان خبر داد.

بیشترین شدت پایداری و غبارآلودگی برای نیمه اول روز شنبه روز دوشنبه و نیمه اول روز سه شنبه خواهد بود و احتمال کاهش دید و کیفیت هوا، بالا رفتن شاخص کیفیت هوا وجود دارد.

در این اطلاعیه به شهروندان و بویژه گروه‌های حساس توصیه شده است از تردد و فعالیت فیزیکی و ورزشی در فضای باز اجتناب کنند و مسوولان نیز نسبت به مدیریت کاهش تردد خودروها و کنترل فعالیت واحدهای صنعتی توجه لازم را داشته باشند.

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان نیز در گفت‌وگو با ایرنا با بیان اینکه صبح امروز هم کیفیت هوا در مناطق مرکزی، صنعتی و کلانشهر اصفهان ناسالم بود افزود: از بعد از ظهر امروز بتدریج با وزش باد مقدار کمی از آلاینده‌ها کاسته خواهد شد اما همچنان شاهد کاهش دید، کاهش کیفیت هوا برای فردا (جمعه) و روزهای شنبه و یکشنبه برای شهر اصفهان و مناطق مرکزی و شهرهای صنعتی استان خواهیم بود.

محمد رضا رفیعی افزود:برای امروز وزش باد به نسبت شدید تا شدید در نواحی غربی استان پیش بینی شده است.

وی اضافه کرد: دمای کلانشهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات شبانه روز گذشته به ۱۷ و در سردترین ساعات به صفر درجه سانتی‌گراد رسید.

رفیعی ادامه داد: دمای صبح امروز شهر اصفهان هم یک درجه سانتی‌گراد است که نسبت به روز گذشته یک درجه گرم‌تر شده است.

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: خوروبیابانک با دمای ۲۲ و بویین و میاندشت با دمای ۶ درجه سانتی‌گراد زیر صفر گرم‌ترین و سردترین نقاط استان در شبانه روز گذشته بودند.

چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۳ / ۵. تعداد امتیاز: ۱۱

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت