هیئت رئیسه مجلس با بررسی استیضاح وزیر صمت موافقت کرد

هیئت رئیسه مجلس با بررسی استیضاح وزیر صمت موافقت کرد
هیئت رئیسه مجلس با بررسی استیضاح وزیر صمت موافقت کرد عضو هیات رئیسه مجلس گفت: با موافقت هیات رئیسه، طرح استیضاح وزیر صنعت معدن و تجارت برای بررسی به کمیسیون صنایع و معادن مجلس ارجاع شد. موافقت هیات رئیسه مجلس با بررسی استیضاح وزیر صمت علیرضا سلیمی در گفتگو اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و […]

هیئت رئیسه مجلس با بررسی استیضاح وزیر صمت موافقت کرد
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: با موافقت هیات رئیسه، طرح استیضاح وزیر صنعت معدن و تجارت برای بررسی به کمیسیون صنایع و معادن مجلس ارجاع شد.

موافقت هیات رئیسه مجلس با بررسی استیضاح وزیر صمت

علیرضا سلیمی در گفتگو اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ در این باره تصریح کرد: در جلسه بعد از ظهر امروز هیات رئیسه مجلس، تصمیم گرفته شد تا طرح استیضاح سیدرضا فاطمی امین، وزیر صنعت معدن و تجارت برای بررسی به کمیسیون صنایع و معادن ارجاع شود.

وی افزود: این کمیسیون یک هفته فرصت دارد تا با حضور نمایندگان متقاضی و وزیر صمت، طرح استیضاح را بررسی و گزارش خود را به هیات رئیسه ارائه دهد.

سلیمی گفت: چنانچه پس از آن، تعداد امضا‌های طرح استیضاح حد نصاب لازم – یعنی ۱۰ امضا – را داشته باشد، هیات رئیسه در جلسه علنی مجلس طرح استیضاح وزیر صمت را اعلام وصول خواهد کرد.

وی ادامه داد: پس از اعلام وصول، آقای فاطمی امین ۱۰ روز فرصت دارد تا برای دفاع از خود در صحن حاضر شده و به عبارتی باید دوباره از مجلس رأی اعتماد بگیرد.

لازم به ذکر است؛ ساعاتی پیش خبرگزاری خانه ملت خبری اشتباه با عنوان «اعلام وصول استیضاح وزیر صمت» منتشر کرده بود.

4.5/5 (2 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت