هیات رئیسه مجلس مراحل رسیدگی به لایحه رتبه بندی معلمان را تسهیل کند

افزایش ۷۰ درصدی حقوق استاد معلمان/ اجرای رتبه‌بندی معلمان از ۲ ماه آینده
هیات رئیسه مجلس مراحل رسیدگی به لایحه رتبه بندی معلمان را تسهیل کند نماینده مردم بافت در مجلس گفت: انتظار داریم هیات رئیسه مجلس در جهت تسهیل رسیدگی به لایحه رتبه بندی معلمان این مهم را هرچه سریع تر در سامانه بارگذاری کند. صمداله محمدی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۲۰ مردادماه) در تذکر شفاهی، […]

هیات رئیسه مجلس مراحل رسیدگی به لایحه رتبه بندی معلمان را تسهیل کند
نماینده مردم بافت در مجلس گفت: انتظار داریم هیات رئیسه مجلس در جهت تسهیل رسیدگی به لایحه رتبه بندی معلمان این مهم را هرچه سریع تر در سامانه بارگذاری کند.

صمداله محمدی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۲۰ مردادماه) در تذکر شفاهی، گفت: الزام دولت ها به رتبه بندی معلمان براساس اسناد بالادستی است، سند تحول بنیادین و سیاست های کلی نظام نیز بر این موضوع تاکید دارد اما قریب به ۱۰ سال است جمعیت یک میلیونی معلمان انسان ساز منتظر این اقدام هستند. شأن و منزلت اجتماعی و جایگاه فرهنگیان عزیز این الزام را دوچندان می کند.

نماینده مردم بافت و رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کلیات لایحه رتبه­ بندی معلمان با ۲۳۰ رأی در صحن علنی به تصویب رسیده است، اصلاحات کمیسیون نیز انجام شده لذا انتظار داریم هیات رئیسه مجلس در جهت تسهیل این مهم، لایحه را در سامانه بارگذاری کند تا با نظرات و پیشنهادات تکمیلی همکاران به غنای لازم برسد.

وی افزود: از آنجا که مهرماه نزدیک است امید است قبل از آغاز سال تحصیلی خواسته به حق معلمان برآورده شود.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت