واریز سود سپرده صندوق ذخیره فرهنگیان به حساب بازنشستگان

مرکز پژوهش‌های مجلس: صندوق ذخیره فرهنگیان مؤسسه عمومی غیردولتی است
واریز سود سپرده صندوق ذخیره فرهنگیان به حساب بازنشستگان علی سهرابی معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش مازندران سود سپرده صندوق ذخیره فرهنگیان به حساب بازنشستگان مهرماه ۱۴۰۰ به حساب آنان نزد بانک ملی واریز شده است. او گفت: میانگین واریزی برای این دسته از بازنشستگان مبلغ ۲۴ میلیون تومان بوده […]

واریز سود سپرده صندوق ذخیره فرهنگیان به حساب بازنشستگان

علی سهرابی معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش مازندران سود سپرده صندوق ذخیره فرهنگیان به حساب بازنشستگان مهرماه ۱۴۰۰ به حساب آنان نزد بانک ملی واریز شده است.

او گفت: میانگین واریزی برای این دسته از بازنشستگان مبلغ ۲۴ میلیون تومان بوده است. این در حالی است که میانگین واریزی اعضاء به صندوق ۶ میلیون تومان است.

سهرابی گفت: مبلغ پرداختی شامل واریزی عضو، واریزی دولت و سود ناشی از فعالیت‌های اقتصادی صندوق ذخیره فرهنگیان است که به حساب ۴۳ هزار و ۴۶۸ نفر از فرهنگیان کشور واریز شده است.

او گفت:حداکثر پرداختی مبلغ ۶۰ میلیون تومان بوده است که این رقم همه دریافتی فرهنگیان مذکور نیست، زیرا سود سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ پس از تقسیم در بین اعضای صندوق، به حساب بازنشستگان نیز واریز خواهد شد و میزان دریافتی آنان نیز افزایش می‌یابد.

سهرابی گفت: فرهنگیان عضو صندوق ذخیره برای بهره مندی کامل از سهم دولت و سود آوری موسسه میزان واریزی ماهانه خود را تا سقف ۵ درصد افزایش دهند و همچنین تعداد اندک فرهنگیانی که هنوز عضو صندوق ذخیره فرهنگیان نشده اند، در اسرع وقت نسبت به عضویت در موسسه اقدام کنند

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 1 / 5. تعداد امتیاز: 1

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت