واریز عیدی «بازنشستگان کشوری باقیمانده» تا دو روز آینده

فوری:میزان پاداش پایان سال ۱۳۹۹ (عیدی) کارکنان دولت تعیین شد
  واریز عیدی «بازنشستگان کشوری باقیمانده» تا دو روز آینده مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت عیدی بازنشستگان و وظیفه بگیران باقیمانده این صندوق تا دو روز آینده خبر داد. ه نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، “علی خدامی” گفت: با هماهنگی خزانه‌داری کل کشور و […]
 

واریز عیدی «بازنشستگان کشوری باقیمانده» تا دو روز آینده

مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت عیدی بازنشستگان و وظیفه بگیران باقیمانده این صندوق تا دو روز آینده خبر داد.

ه نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، “علی خدامی” گفت: با هماهنگی خزانه‌داری کل کشور و سایر مراجع ذیربط مقرر شد برای آن دسته از بازنشستگان و وظیفه بگیرانی که بخشی از عیدی آنها واریز شده یا هیچ وجهی برای عیدی دریافت نکرده‌اند، عیدی آنان طی دو روز آینده به طور کامل پرداخت شود.

به گفته مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری، افراد دارای دو دفترکل و عزیزانی که روزشمار بازنشستگی آنها کمتر از یکسال بوده و در نتیجه عیدی کامل برای آنها محاسبه نشده است، جزو گروه‌های مورد اشاره بوده‌اند.

عیدی بازنشستگان و وظیفه‌بگیران کشوری طبق مصوبه دولت، به مبلغ یک و نیم میلیون تومان شامگاه چهارشنبه ۲۹ بهمن ماه پرداخت شد

0/5 (0 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

پشتیبانی سایت