ورود به سایت اصلی بیمه حوادث دانش آموزان و کارکنان

ورود به سایت اصلی بیمه حوادث دانش آموزان و کارکنان

ورود به سایت اصلی بیمه حوادث دانش آموزان و کارکنان
جهت ورود به سایت اصلی بیمه حوادث دانش آموزان و کارکنان انیجا کلیک کنید جهت درج و ثبت دانش آموز یا کارکنان لطفا از ساعت ۱۲ به بعد اقدام بفرمایید . با سلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی پیرو موارد پرتکرار در تیکت های ارسالی، راهنمای این موارد به شرح زیر خدمتتان تشریح می […]

جهت ورود به سایت اصلی بیمه حوادث دانش آموزان و کارکنان انیجا کلیک کنید

ورود به سایت اصلی بیمه حوادث دانش آموزان و کارکنان
ورود به سایت اصلی بیمه حوادث دانش آموزان و کارکنان اینجا کلیک کنید
جهت درج و ثبت دانش آموز یا کارکنان لطفا از ساعت ۱۲ به بعد اقدام بفرمایید
.

با سلام و احترام خدمت شما کاربر گرامی
پیرو موارد پرتکرار در تیکت های ارسالی، راهنمای این موارد به شرح زیر خدمتتان تشریح می گردد:

۱- در صورت تغییر حق بیمه دانش آموز به رایگان، ابتدا لازم است مستندات مربوط به رایگان بودن دانش آموزی از طریق کلیک بر روی کلید بارگزاری مستندات بارگذاری شده، سپس با کلیک بر روی کلید تکمیل اطلاعات فیلد آیا حق بیمه رایگان باشد؟ را به بله تغییر دهید.
۲- برای ثبت و یا ویرایش اطلاعات اتباع خارجی، از طریق کلیک روی کلید تکمیل اطلاعات فیلد ملیت را به ملیت مورد نظر تغییر داده و سپس کد اتباع را در فیلد مربوطه وارد کنید.
۳- در صورتی که نیاز به اصلاح دانش آموز یا کارکنان در مرحله پرداخت حق بیمه باشد، اگرمرحله پرداخت حق بیمه انجام نشده باشد، از طریق کلید بازگشت به مرحله اولیه می توانید دانش آموز یا کارکنان انتخابی را به منو و ثبت دانش آموز و کارکنان منتقل نموده و دانش آموزیا کارکنان مورد نظر خود را ویرایش نمایید..
۴- دانش آموزان و کارکنانی که به لیست انتظار در منوی حق بیمه منتقل می شوند، از منو ثبت دانش آموز و کارکنان حذف می گردند.
۵- برای پرداخت حق بیمه به صورت اینترنتی، ابتدا با استفاده از کلید تولید فیش جهت واریز نقدی نسبت به صدور فیش نقدی واریز اقدام نمایید سپس با استفاده از کلید پرداخت اینترنتی حق بیمه مورد نظر را پرداخت نمایید.
۶- برای آن دسته از دانش آموزانی که پرونده ی آنان از مدرسه تحویل گرفته شده و هنوز به مدرسه ای انتقال داده نشده اند می توانید با کلیک بر روی کلید تعیین وضعیت دانش آموز وضعیت را به تحویل پرونده به اولیا تغییر دهید.
۷-برای جستجو هر ستون، روی رکورد ستون مورد نظر کلیک کنید و سپس کلید – کیبورد را فشار دهید تا پنجره جستجو برای شما باز شود. همچنین می توانید گزینه جستجو را در بالای لیست کلیک کنید.

 

۰/۵ (۰ نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت