وزیر خارجه جمهوری آذربایجان: تنش باکو و تهران کاملا رفع شد

خارجه جمهوری آذربایجان تنش باکو و تهران کاملا رفع شد
وزیر خارجه جمهوری آذربایجان: تنش باکو و تهران کاملا رفع شد 🔹به گزارش خبرگزاری «نیوز آرمنیا» «جیحون بایراموف» وزیر امور خارجه جمهوری آذربایجان روز دوشنبه در آخرین نشست خبری خود در سال جاری میلادی گفت که تنش در روابط جمهوری آذربایجان و ایران به طور کامل برطرف شده است. 🔹وی گفت: «بر کسی پوشیده نیست […]

وزیر خارجه جمهوری آذربایجان: تنش باکو و تهران کاملا رفع شد

🔹به گزارش خبرگزاری «نیوز آرمنیا» «جیحون بایراموف» وزیر امور خارجه جمهوری آذربایجان روز دوشنبه در آخرین نشست خبری خود در سال جاری میلادی گفت که تنش در روابط جمهوری آذربایجان و ایران به طور کامل برطرف شده است.
🔹وی گفت: «بر کسی پوشیده نیست که چندی پیش تنش‌ها و سوتفاهم‌های خاصی بین دو کشور وجود داشت، اما اینک این موارد رفع شده است.»
🔹به گفته وی، نشست روسای جمهور ایران و جمهوری آذربایجان در عشق آباد برگزار شد و در این دیدار طیف وسیعی از موضوعات مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در جریان نشست هفته گذشته در باکو نیز طرفین توافق کردند که دستکم هر ۶ ماه یک بار رایزنی‌های سیاسی انجام دهند.
🔹بایراموف همچنین با اشاره به اینکه در آینده نزدیک جلسه کمیسیون اقتصادی بین دولتی جمهوری آذربایجان و ایران برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: «در چارچوب این نشست، نقشه راه اجرای پروژه‌های جدید در حوزه اقتصادی بین جمهوری آذربایجان و ایران مورد توافق و تصویب قرار خواهد گرفت.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4 / 5. تعداد امتیاز: 3

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

پشتیبانی سایت