پاسخ به مشکلات سیدا

آموزش سامانه سیدا ویژه مدیران و معاونین
با سلام و احترام 🔹همکاران گرامی؛‌ با توجه به اینکه دیگر نیازی به تکمیل لیست کاغذی نیست و صرفاً نمرات در سامانه سیدا ثبت میشود. لطفاً بعد از اولین ورود به سامانه، رمز را تغییر دهید (ترکیب حروف و اعداد) چون صرفاً‌ فقط خود شما میتوانید وارد این پنل شوید و حتی مدیر مدرسه یا […]

با سلام و احترام
🔹همکاران گرامی؛‌ با توجه به اینکه دیگر نیازی به تکمیل لیست کاغذی نیست و صرفاً نمرات در سامانه سیدا ثبت میشود. لطفاً بعد از اولین ورود به سامانه، رمز را تغییر دهید (ترکیب حروف و اعداد) چون صرفاً‌ فقط خود شما میتوانید وارد این پنل شوید و حتی مدیر مدرسه یا اداره متبوع هم دسترسی به پنل شخصی شما را ندارد و مسئولیت نمرات با خود شماست.
🔺توجه فرمایید که طبق آخرین اصلاحات برای تکمیل “سایت سیدا” در هنگام ثبت نمرات در کامپیوتر، برای غیبت موجه یا غیرموجه، به ترتیب نمرات ۹۷ یا ۹۸ منظور شده است که نباید در هنگام نوشتن جمع نمرات در فیلد مربوطه محاسبه و درج شود. یعنی نمره ۹۷ را نباید در جمع نمرات محاسبه کنیم.
🔹پیشنهاد میشود با توجه به تعداد غائبین در امتحانات مجازی، فعلا نمره ۹۷ (غیبت موجه) منظور شود تا بعدا خود شورای معاونین مدرسه در مورد آنها تصمیم گیری کند.
🔸ضمنا در هنگام ثبت نمرات، حتما با کیبورد انگلیسی درج شود.

ورود به سایت سیدا

0/5 (0 نظر)
آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

تبلیغات متنی

پشتیبانی سایت